بهترین میکروبلیدینگ در سعادت آباد

چگونه می توانیم یک متخصص حرفه ای برای اجرای میکروبلیدینگ انتخاب کنیم؟

مطمئنا این روزها در مورد میکروبلیدینگ زیاد می شنویم. خانم های بسیاری به خاطر ابروهای کم پشت و نازک دوست دارند این روش را امتحان کنند تا دیگر مجبور به استفاده از مداد ابرو ژل یا سایه برای پر کردن ابروهایشان نشوند. اگر شما هم جز دسته خانم هایی هستید که با مشکل کم پشت و نازک بودن ابروها مواجه هستید، بهتر است برای تغییر چهره خود و زیبایی بیشتر صورتتان این روش را امتحان کنید.

میکروبلیدینگ ابرو یک روش برای طراحی ابروهاست که از آن به عنوان جدیدترین و مدرن ترین روش تاتو یاد می کنند. این روش توسط یک قلم حرفه ای که دارای سوزن های بسیار ریز است، انجام می شود و شیارهای بین موهای ابرو ایجاد می‌شود که ظاهر ابرو را پرتر نشان می دهد. ماندگاری این روش نیمه دائمی است و بعد از مدتی باید دوباره تکرار شود.

اگر به دنبال روش طبیعی طراحی ابرو هستید،  میکروبلیدینگ بهترین گزینه است.

روش میکروبلیدینگ در مقایسه با دیگر روش های تاتو مانند میکروپیگمنتیشن دوره بهبودی کوتاه تری دارد و ماندگاری و هزینه آن کمتر است. افرادی که به دنبال یک روش طبیعی برای تاتو ابروها هستند این روش بهترین گزینه می باشد. ماندگاری روش میکروبلیدینگ حدود ۱۲ الی ۱۸ ماه است. البته میزان دقیق آن بستگی به نوع پوست دارد.معمولا کسانی که پوست چرب دارند این روش حدود یک سال باقی می ماند. اما برای افرادی که پوست نرمال دارند می‌توانند نتیجه میکروبلیدینگ را تا ۱۸ ماه مشاهده کنند.در صورتی که برای ترمیم ابرو مراجعه نکنید ابروها به تدریج کمرنگ‌تر می‌شود و در نهایت این روش کاملاً ناپدید خواهد شد.

چرا مراجعه به بهترین مرکز میکروبلیدینگ اهمیت دارد؟

زمانی که شما بعد از انجام تحقیقات لازم به نتیجه برسید که به یک مرکز میکروبلیدینگ خوب مراجعه کنید. مطمئنا نتیجه انجام این روش به دلخواه شما خواهد بود. اما برای مراجعه به بهترین میکروبلیدینگ چه نکاتی باید در نظر بگیرید. کرکزی می‌تواند این روش را به بهترین صورت ممکن اجرا کند که از ابزارهای پیشرفته دنیا استفاده نماید و این ابزار ها کاملاً تمیز و یکبار مصرف باشند. همچنین ظرافت و دقت پیگمنتر برای اجرای میکروبلیدینگ بسیار اهمیت دارد. او باید در این زمینه متخصص باشد و با تجربه های فراوان بتوانند ابرو را به بهترین صورت ممکن طراحی کند و جاهای خالی ابرو را به صورت طبیعی پر نماید. از دیگر ویژگی‌های بهترین مرکز میکروبلیدینگ استفاده از رنگ های با کیفیت است. کیفیت رنگ در انجام میکروبلیدینگ بسیار تاثیر گذار خواهد بود و بر روی ماندگاری آن موثر است.

چرا مراجعه به بهترین مرکز میکروبلیدینگ اهمیت دارد؟خصوصیات بهترین میکروبلیدینگ در سعادت آباد چیست؟

اگر در منطقه سعادت آباد زندگی می کنید و دوست دارید نزد بهترین میکروبلیدینگ در این منطقه مراجعه کنید، بهتر است به یک سری ویژگی های مهم دقت کافی داشته باشید تا بعد از اجرای این روش دچار پشیمانی نشوید. زمانی می گوییم یک مرکز بهترین میکروبلیدینگ در سعادت آباد است که شاخص های مهم را داشته باشد. بهترین میکروبلیدینگ مرکزی است که تنها از تکنسین های حرفه ای و با تجربه کمک می گیرد. یکی دیگر از شاخص های اصلی مرکز زیبایی داشتن محیطی تمیز و زیباست تا مراجعه کنندگان هنگام ورود احساس خوشایندی نسبت به مجموعه کسب کنند.

 

چگونه بهترین میکروبلیدینگ در سعادت آباد را انتخاب کنید؟

برای انتخاب بهترین میکروبلیدینگ در سعادت آباد طی کردن مراحل مختلفی لازم است که در ادامه به آن می پردازیم.

در مورد پگمنترهای مختلف تحقیق کنید: انجام میکروبلدینگ کار راحتی نیست و نیاز به تخصص و مهارت ویژه دارد. شما با جستجو در اینترنت می توانید در مورد مرکز هایی که خدمات میکروبلیدینگ ارائه می‌دهند، اطلاعات کافی به دست آورید. از آنجا که این روش با سلامتی شما ارتباط مستقیم دارد، در نتیجه یافتن بهترین میکروبلیدینگ در سعادت آباد اهمیت پیدا می‌کند.

حتماً نمونه کاری های پیگمنتر را مشاهده کنید: مشاهده نمونه کاری های پیگمنتر می‌تواند در انتخاب شما بسیار کمک کننده باشد. معمولا اکثر پیگمنتر ها نمونه کاری های خود را در شبکه های اجتماعی به نمایش می گذارند. شما می توانید با مراجعه به شبکه‌های اینترنتی پرمخاطب مانند اینستاگرام اطلاعات خوبی به دست آورید و از میزان حرفه ای بودن کار پیگمنتر با خبر شوید.

قیمت کار پیگمنتر های مختلف را مقایسه کنید: یکی دیگر از راهکارهای انتخاب پیگمنتر مقایسه قیمت هاست. شما با توجه به محل زندگی تان حدود قیمت انجام این کار را پیدا کنید. سپس با توجه به آن می‌توانید مرکز زیبایی برای انجام میکروبلیدینگ را انتخاب کنید. مطمئنا هر فردی که مهارت و تجربه بیشتری در این زمینه داشته باشد هزینه بیشتری دریافت می‌کنند.

برگزاری یک جلسه مشاور با پیگمنتر را فراموش نکنید : بعد از این که بهترین میکروبلیدینگ در سعادت آباد را از نظر خود انتخاب کردید، حتماً یک جلسه مشاوره با پیگمنتر داشته باشید. در این جلسه تمام موارد و شرایط شما بررسی می شود و پیگمنتر وظیفه دارد تمام مراقبت های لازم را برای شما شرح دهد. همچنین شما هم باید رنگ و فرم دلخواه ابروهایتان را مشخص کنید تا پیگمنتر بداند نتیجه مدنظر شما چیست‌. البته او باید در طراحی فرم ابرویی که مناسب ظاهر شماست، مهارت داشته باشد.

 

مزایای طراحی ابرو در بهترین میکروبلیدینگ سعادت آباد

شما با انجام میکروبلیدینگ هم در وقت و هم در هزینه خود صرفه جویی می کنید. چرا که در صورت استفاده از میکروبلیدینگ مجبور نیستید، برای پرپشت نشان دادن ابروها از محصولات آرایشی استفاده نمایید و هرچند وقت یکبار برای ابروهایتان به آرایشگاه مراجعه کنید. رفتن به آرایشگاه هم وقت شما را تلف می‌کند و همیشه باید هزینه‌ای بابت آن بپردازید. اما با انجام میکروبلیدینگ به راحتی هزینه‌های مربوط به آرایش ابرو را کاهش می دهید. بعد از انجام این روش دغدغه بسیاری از خانم‌ها برطرف می‌شود و هنگامی که می خواهند برای بیرون رفتن از منزل حاضر شوند، وقت کمی برای آرایش صورت صرف خواهد گرفت . در واقع بدون نیاز به آرایش و اصلاح ابرو از داشتن ظاهر آراسته و زیبا ابروها لذت می برید.

مزایای طراحی ابرو در بهترین میکروبلیدینگ سعادت آبادآیا روش میکروبلیدینگ برای همه مناسب است؟

اکثر افراد با هر رنگ پوستی می توانند این روش را انجام دهند. اما هنگام قرار گرفتن در یک سری شرایط باعث می شود انجام میکروبلیدینگ امکان پذیر نباشد. شرایطی که مانع انجام میکروبلیدینگ می شود شامل موارد زیر می باشد:

 • خانم‌هایی که در دوره شیردهی یا بارداری قرار دارند.
 • کسانی که دچار اختلالات خون هستند.
 • بیماری‌هایی مانند دیابت و صرع و سرطان
 • آفتاب سوختگی
 • در صورتی که به تازگی بوتاکس انجام شده باشد.
 • انجام لیزر موهای زائد
 • انجام لایه برداری های شیمیایی

بنابراین قبل از انجام میکروبلیدینگ حتما به موارد گفته شده دقت کافی داشته باشید و در صورتی که در  شرایط خاصی قرار دارید حتما به اطلاع پیگمنتر برسانید. اگر هم داروی خاصی مصرف می کنید برای انجام میکروبلیدینگ از دکتر خود مشورت بگیرید.

 

آیا میکروبلیدینگ یک نوع تاتو به حساب می آید؟

همانطور که گفتیم این روش نوعی تاتو کردن است. اما تفاوت‌های زیادی با روش های قدیمی دارد. در این روش به جای این که رنگدانه و جوهر با دستگاه به زیر پوست منتقل شود به صورت دستی و عدم استفاده از دستگاه الکترونیکی انجام می شود. به همین خاطر باعث شده است ابرو نمای طبیعی و زیباتری داشته باشد. همچنین رنگدانه ها برخلاف روش تاتو در سطح کم عمق زیر پوست تزریق می‌شود و بعد از انجام میکروبلیدینگ به راحتی قابل پاک شدن است. اما ماندگاری این روش نسبت به تاتو کمتر است. و کسانی که دوست دارند هر چند وقت یکبار مدل ابرو هایشان را تغییر بدهند از این روش استقبال زیادی می کنند.

 

میکروبلیدینگ مانند هر روش زیبایی دارای معایب مختلفی است.

به طور کلی، میکروبلیدینگ عوارض خاصی به همراه ندارد. اما در صورتی که پیگمنتر اصول اجرایی را رعایت نکند یا به نکات بهداشتی  دقت کافی نداشته باشد، می تواند شما را با مشکلات خاصی روبرو کند. پس قبل از هر کاری به دنبال یک مرکز معتبر باشید.

خوب است با معایب این روش با خواندن موارد زیر آشنا شوید:

 • برخی‌ها به رنگدانه های تاتو حساسیت نشان می دهند، پس بهتر است قبل از انجام میکروبلیدینگ تست آلرژی انجام شود.
 • به خاطر دستی بودن این روش ممکن است فشار ایجاد شده توسط دست بر روی پوست در انتها ابتدای خطوط یکسان نباشد.
 • اگر فشار ایجاد شده کمتر از حد ایده‌آل باشد، ماندگاری رنگ ابرو کاهش پیدا می کند.
 • ممکن است خطوط های ایجاد شده ضخیم تر از تار موی ابرو هایتان باشد.
 • گاهی اوقات به خاطر فشار بیش از حد موج به پوست ابرو باعث آسیب رسی به بافت پوست می شود.

میکروبلیدینگ مانند هر روش زیبایی دارای معایب مختلفی است.نکاتی که باید قبل از میکروبلیدینگ ابرو انجام دهید.

نکاتی که در موارد زیر نام بردیم، در اجرای میکروبلیدینگ بسیار تاثیرگذار خواهند بود:

 • قبل از هرکاری فرم ابرو دلخواهتان را انتخاب کنید تا پیگمنتر بداند چه مدل ابرویی مد نظر شماست.
 • بهتر است چند روز قبل از میکروبلیدینگ در معرض نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید.
 • در روز مراجعه برای انجام میکروبلیدینگ حتما به حمام بروید. چرا که بعد از آن اجازه حمام رفتن ندارید‌.
 • حدود دو هفته قبل از میکروبلیدینگ نباید از روش لیزر موهای زائد استفاده کنید.
 • چند روز قبل از انجام میکروبلیدینگ از اصلاح صورت و استفاده از وکس پرهیز نمایید.
 • حدود دو روز قبل از انجام کار از مصرف آسپرین، نیاسین، ویتامین e و ایبوپروفن خودداری کنید.
 • حدود ۱ هفته قبل از انجام کار از مصرف نوشیدنی های الکل دار و مصرف سیگار خودداری کنید.
 • حدود یک هفته قبل از میکروبلیدینگ از مصرف قرص روغن ماهی خودداری کنید.
 • ۳ روز قبل از میکروبلیدینگ ابرو های خود را رنگ نکنید.
 • نوبت خود را طوری انتخاب کنید که در دوره پریودی شما قرار نگیرد.

 

نکاتی که باید بعد از میکروبلیدینگ انجام دهید.

برای رسیدن به نتیجه بهتر به موارد گفته شده در زیر توجه کافی داشته باشید

 • در صورتی که در ناحیه ابرو احساس خارش کردید، از دست دادن به آن بپرهیزید.
 • سعی کنید در چند روز از انجام فعالیت های سنگین که باعث تعریق  بدن می‌شود خودداری کنید. مانند ورزش، شنا، فعالیت‌های سنگین
 • سعی کنید در دوره بهبودی صورت خود را نشوید و از تماس ابروها به آب خودداری نمایید.
 • بهتر است به مدت یک هفته از  لوازم آرایشی و کرم ضدآفتاب در قسمت ابرو استفاده نکنید.
 • در صورتی که ناحیه ابرو دچار خشکی شود، کمی صبور باشید. این مشکل بعد از مدتی کاملاً رفع می‌شود.
 • به مدت یک هفته بر روی صورت نخوابید.
 • به مدت چند روز از خوردن غذاهای تند خودداری کنید.
 • در صورتی که قصد دارید حمام بروید حتما ابروهای خود را چرب کنید تا خیس نشوند.
 • بعد از میکروبلیدینگ از انجام درمان های پوستی خودداری کنید.

 

هزینه میکروبلیدینگ چقدر است

مطمئنا متوجه هزینه متفاوت این روش زیبایی در  سالن های مختلف آرایشی شده اید. هزینه میکروبلیدینگ و عوامل مختلفی بستگی دارد. اما مهمترین عامل تعیین کننده میزان تجربه و مهارت پزشک و تجهیزات و برند مورد استفاده است. همچنین موقعیت مکانی سالن نیز بر روی قیمت میکروبلیدینگ تاثیر گذار خواهد بود. فراموش نکنید بعد از  یک الی دو ماه دوباره ترمیم انجام دهید که بابت آن باید هزینه بپردازید.

 

آیا امکان پاک کردن میکروبلیدینگ وجود دارد؟

خیلی‌ها در مورد نحوه پاک کردن این روش سوال می‌کنند. امکان پاک کردن این روش وجود دارد. پیگمنتر واقعی می تواند بدون باقی ماندن لک، تغییر رنگ در پوست این روش را به صورت کامل از بین ببرد. برای ریموو کردن این روش از نوعی حلال مخصوص رنگ ها استفاده می شود که کار اصلی آن بیرون کشیدن رنگ ها از زیر پوست است. در صورتی که پیگمنتر هنگام پاک کردن هاشور ابرو دقت کافی نداشته باشد باعث ایجاد زخم و گوشت اضافه خواهد شد. پس پاک کردن میکروبلیدینگ کار هرکسی نیست. گاهی اوقات هنگام ریمو کردن میکروبلیدینگ زیر پوست رنگ های خاکستری کمرنگ باقی می ماند که مابقی رنگ های مانده در زیر پوست باید در جلسات بعدی همراه با ایجاد رنگدانه خارج شود.

آیا میکروبلیدینگ درد دارد؟ این روش اصلاً دردناک نیست و به راحتی می توان با استفاده از بی حسی درد آن را کنترل کرد. ممکن است صدای تیغ یا صدای خراش های کوچک کمی آزاردهنده باشد. اما این روند به سرعت تمام می‌شود و حدود یک ساعت بیشتر طول نمی کشد.

میکروبلیدینگ مانند هر روش زیبایی دارای معایب مختلفی است.تیره بودن رنگ خطوط پس از انجام میکروبلیدینگ به خاطر چیست؟

اگر احساس کردید که ابروهایتان بعد از انجام میکروبلیدینگ کمی تیره به نظر می‌رسد امری طبیعی است. از آن جا که در ناحیه ابرو التهابی ایجاد شده است، رنگ ابرو کمی تیره تر به نظر می رسد و همچنین نفوذ رنگدانه ها به داخل پوست به زمان بیشتری نیاز دارد. اما پس از ۳ الی ۷ روز درصد تیرگی بسیار کاهش می‌یابد و ابروهای شما کم کم رنگ طبیعی را جلوه می دهند.

دوره بهبودی پس از انجام میکروبلیدینگ چقدر طول میکشد :  در هفته های اول احساس خارش و التهاب ناحیه ابرو کاملاً طبیعی است. اما کم کم زخم ناحیه شروع به پوسته ریزی می کند و بهبود می یابد. مدت زمان بهبودی هر فرد کاملاً متفاوت است و بستگی به نوع پوست دارد. اما به طور کلی با رعایت کردن نکات مراقبتی و دستکاری نکردن زخم ها حدود ۱۴ الی ۳۰ روز زخم های ایجاد شده کاملا  ترمیم می یابد.

 

عوارض حاصل از انجام میکروبلیدینگ چیست

مهم ترین عارضه های ناشی از انجام میکروبلیدینگ شامل موارد زیر می باشد:

 • انتقال عفونت و بیماری‌های واگیردار خطرناک
 • بروز واکنش های آلرژیک پوستی
 • بروز عفونت پوستی
 • تورم و قرمزی
 • قبول نکردن رنگ تزریق شده توسط پوست

بهترین زمان برای ترمیم میکروبلیدینگ

ترمیم ابرو چیست؟ شما بعد از انجام اولین جلسه میکروبلیدینگ باید به فکر ترمیم بیفتید. بهترین زمانی که باید برای ترمیم مراجعه کنید حدود یک ماه بعد از اجرای اولیه این روش است. چرا که پوست شما به مدت یک ماه طول می کشد تا بهبود یابد. پس هرگز برای تامین زودتر از یک ماه مراجعه نکنید. چرا که در این مدت پوست شما هنوز شرایط لازم برای انجام دوباره میکروبلیدینگ را ندارد. همچنین اگر دیرتر از یک ماه برای ترمیم بروید، نتیجه دلخواه شما هرگز صورت نمی گیرد. پس بهتر است در زمان مشخص شده پیگمنتر برای ترمیم مراجعه تا نتایج رضایت بخشی را مشاهده کنید.

تعداد جلسات مورد نیاز برای ترمیم

تعداد جلسات مورد نیاز برای ترمیم همان یک جلسه بعد از یک ماه انجام میکروبلیدینگ است. در صورتی که به موقع به مرکز تخصصی برای ترمیم مراجعه کنید دیگر مجبور نخواهید شد جلسات ترمیم متعددی داشته باشید. بعد از انجام ترمیم حدود ۶ الی ۱۲ ماه این روش ماندگاری دارد که در صورت مشاهده پاک شدن هاشور های زده شده دوباره به مرکز مراجعه می کنید.

کلام آخر

فراموش نکنید که اجرای میکروبلیدینگ در یک جلسه برای شما ابروی کامل و بی نقص نمی سازد. معمولا این روش نیاز به دو جلسه دارد که بعد از جلسه اول آسیب‌های وارد شده کاملا ترمیم می شود.

دسته‌بندی نشده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *