قرینه سازی ابرو

قرینه سازی ابروها یکی از مهم ترین بخش ‌های صورت هستند که می ‌توانند تأثیر مستقیمی بر زیبایی چهره افراد داشته باشند. ابرو های زیبا ابرو هایی طبیعی و تا حدودی قرینه هستند که می توانند زیبایی چهره شما را تا حد بسیار زیادی حفظ کنند. امروزه قرینه سازی ابرو به روش‌های مختلفی انجام می‌شود البته پیشنهاد ما به شما این است که قبل از شروع میکروپیگمنتیشن یا میکروبلیدینگ ابرو  یا هر گونه آرایش دائمی دیگری برای ابروهایتان ابتدا قرینه سازی ابرو ها را انجام دهید تا بتوانید فرم بهتری برای ابرو های تان در نظر بگیرید.

قبل از هر چیز متخصصینی که آرایش های دائمی را برای ابرو ها انجام می دهند خود به قرینه سازی ابرو ها می پردازند زیرا اگر اشتباهی در این گونه آرایش های دائمی رخ دهد جبران آن بسیار پرهزینه و زمان‌ بر خواهد بود در نتیجه قرینه کردن ابروها می تواند تا حدود بسیار زیادی بر دقت کار بیافزاید همچنین احتمال خطا در انجام این گونه اعمال را بسیار کاهش دهد پس لازم است که شما نیز به عنوان فردی که تمایل به انجام آرایش های دائمی برای ابرو هایش دارد مهارت های لازم و کافی را در زمینه قرینه سازی ابرو داشته باشید.

قرینه سازی ابرو

 

پس تا آخر مطلب با سمانه مرصعی همراه باشید. ما در انتهای این مطلب یک کلینیک بسیار معتبر و حرفه ای را که سال ها تجربه کاری دارد به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.از آن جایی که امروزه روش های زیادی برای آرایش دائمی ابرو ها وجود دارد مانند هاشور زدن ابرو، تاتوی ابرو و … که جای خود را به مداد ابرو و سایه ابرو داده‌ اند شما می توانید در صورت تمایل با انجام این روش ها عیب هایی که در ابرو هایتان وجود دارد را برطرف کنید و یا مدل ابرو های خود را به نحوی که دوست دارید تغییر دهید. برای قرینه سازی ابرو روش های زیادی وجود دارد و شما می توانید با آموختن این روش ها و تمرین کردن آنها به راحتی و به سرعت ابرو های خود را قرینه کنید.

روش های قرینه کردن ابرو:

قرینه کردن ابروها به روش‌های مختلفی انجام می‌شود که استفاده کردن از هر کدام از آنها به میزان مهارت و تسلط شما بستگی دارد. معمولاً قرینه کردن ابرو ها به کمک خط کش های مخصوص اندازه گیری ابرو و کولیس انجام می گیرد و یا به وسیله نخ و دستمال کاغذی می توان این قرینه سازی را انجام داد.

قرینه سازی ابرو

قرینه کردن ابرو با خط کش و کولیس:

برای یادگیری این روش مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید.

 

  1. در وسط ابرو هایتان نقطه ای را مشخص کنید. برای انجام این کار باید از وسط بینی به سمت بالا حرکت کنید تا نقطه وسط ابرو هم مشخص شود. افرادی که انحراف بینی دارند باید به این مرحله توجه زیادی کنند زیرا قرینه کردن ابرو ها ممکن است با خطا مواجه شود.
  2. برای مشخص کردن محدوده قرینه ابرو ها باید از ماژیک های آرایشی استفاده کنید که فاقد سرب هستند و ماندگاری بیشتری نسبت به سایر ماژیک ها دارند. این موضوع باعث می ‌شود که شما طرح خود را از دست ندهید.
  3. روی خط قرینه سازی وسط دو ابرو خط کش تقارن کردن ابروها را قرار دهید به صورتی که نقطه صفر روی خط قرینه‌ سازی وسط ابرو قرار گیرد. معمولاً برای افراد مختلف یک و نیم سانتی متر کافی است اما ممکن است با بیشتر انتخاب کردن این فاصله مقدار زیادی از ابروهایتان برداشته شود و فاصله بین دو ابرو به صورت چشم گیری زیاد شود .
  4. از قسمت ۱ سانت و نیمی که از تاج ابرو مشخص کرده‌اید اندازه شیش و نیم سانت علامتگذاری کنید.
  5. اگر ابرویی کوتاه تر است آن را به اندازه ابروی بلند تر می کشید و اگر قله ابرو از آن یکی ابرو پایین تر است آن را به اندازه ابروی دیگر بالا می‌برید و یا برعکس ابرویی که قله بالاتری دارد را به اندازه ابرویی که قله پایین تری دارد پایین بیاورید و به همین صورت قرینه سازی ابرو را انجام می دهید .
  6. در مرحله بعد از وسیله ای به نام کولیس استفاده می کنید و خط ها را به یکدیگر متصل می کنید. فراموش نکنید که دو قله ابرو باید به یک دیگر متصل شوند همچنین دو تاج ابرو که به صورت متقارن با یکدیگر طراحی شدند را به صورت موازی به یکدیگر وصل میکنید.

روش های قرینه کردن ابرو:

آموزش قرینه کردن ابرو ها به کمک دستمال کاغذی:

این روش از روش قبلی ساده تر است و روشی است که بسیار دقیق انجام می گیرد.

  1. در این روش شما ابتدا دستمال کاغذی را بر روی قسمت پایینی ابرو هایتان می گذارید .
  2. سپس با کمک ماژیک مخصوص آرایش دو نشانه روی قسمت هایی که دستمال قرار می گیرد بگذارید.
  3. سپس به سمت بالا می روید و با مقایسه کردن نقطه ها مطمئن می شوید که ابروهایتان تقارن کافی را دارد.

این‌ها تنها دو روش از روش های ارائه شده برای قرینه کردن ابروها بودند و شما می توانید با تمرین کردن آن ها مهارت لازم و کافی را برای قرینه سازی ابرو های تان به دست بیاورید. فراموش نکنید که قبل از ایجاد هرگونه تغییر دائمی بر روی ابروهایتان باید ابتدا آنها را قرینه سازی کنید در غیر این صورت ممکن است نتیجه دلخواهتان را از آرایش دائمی ابروهایتان نگیرید. امیدواریم که این دو روش توانسته باشد به شما در زمینه قرینه سازی ابرو هایتان کمک کند.

 

آموزش قرینه کردن ابرو ها به کمک دستمال کاغذی:

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر برای قرینه سازی ابرو های تان به کمک یک متخصص زیبایی با کلینیک سمانه بیوتی یکی از بهترین کلینیک ها در سطح شهر تهران است تماس بگیرید. همکاران ما به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و همواره به خدمت رسانی به مراجعه کنندگان محترم را در اولویت کار خود قرار می دهند. شما می‌توانید خدماتی بسیار با کیفیت را در مرکز زیبایی سمانه بیوتی یکی از معتبرترین مراکز زیبایی در تهران از دریافت نمایید. ما به شما این اطمینان را می دهیم که شما رضایت کافی درب کلینیک ماه خارج خواهید شد.

نویسنده: زهرا افشار