انجام میکروپیگمنتیشن لب

میکروپیگمنتیشن لب همانطور که اطلاع دارید خدمات مختلفی در زمینه های مختلف زیبایی برای لب یا سایر اجزای چهره ارائه شده است. خدماتی که در زمینه قرینه سازی لب و فرم  چهره و در مجموع با هدف زیباتر نشان دادن صورت انجام می‌شود خدماتی است که در میان بانوان و حتی آقایان بسیار پرطرفدار شده است اما اینکه هر کدام از این روش ها به چه صورت انجام می شود نکته ای است که شما قبل از انجام هر کدام از این روشها باید به طور کامل با آنها آشنایی پیدا کنید.

ما در این مقاله می‌خواهیم برای شما نکاتی درباره میکروپیگمنتیشن لب که یکی از شیوه های رایج قرینه سازی و رفع عیوب لب است را توضیح دهیم تا شما بتوانید انتخاب بهتر و آگاهانه تر در این زمینه داشته باشید.

میکروپیگمنتیشن لب

میکروپیگمنتیشن لب چگونه انجام میشود؟

این سوالی است که بسیاری از مراجعه کنندگان از ما میپرسند. انجام مراحل میکروپیگمنتیشن لب از قسمت وسط لب یعنی قسمت قلبی شکل لب شروع می شود و بسیار آرام به سمت طرفین لب کشیده می شود. میکروپیگمنتیشن هم در لب بالایی و هم در لبه پایینی به همین شکل انجام می شود.

سپس این خطوط را به آرامی پر می کنند و رنگدانه های مخصوص را در زیر پوست لب قرار میدهند. سرعت آرام و دست های ورزیده و دقت عمل در انجام عمل میکروپیگمنتیشن بسیار اهمیت دارد که شما می توانید تمامی آنها را در مرکز زیبایی سمانه بیوتی به راحتی پیدا کنید و از رعایت آنها توسط ما مطمئن باشید.

هر چقدر که انجام این عمل با تعداد دفعات کمتری صورت بگیرد و یا با دقت بیشتری رنگ دانه ها را در زیر لب تزریق کنند در نهایت کیفیت کار بهتر خواهد شد که شما در کلینیک سمانه بیوتی که یکی از بهترین کلینیک های زیبایی در تهران است این مورد را هم می توانید پیدا کنید و از این بابت خیال راحتی داشته باشید.

میکروپیگمنتیشن لب

و اما اتفاق هایی که شما پس از انجام میکروپیگمنتیشن لب با آنها روبه رو خواهید بود:

 1. احساس درد در ناحیه تحت درمان
 2. احساس تورم در ناحیه تحت درمان
 3. ریزش اشک که امری بسیار عادی است
 4. تیره بودن رنگ مورد نظر در ابتدای کار و روشن شدن آن پس از گذشت یک هفته
 5. سوزشو خارش یا تورم بیش از حد شدید مواردی هستند که ممکن است پس از انجام عمل میکروپیگمنتیشن لب اتفاق بیفتند که شما باید هرچه سریع تر پزشک خود را در جریان آن قرار دهید.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای انجام عمل میکروپیگمنتیشن لب هستند؟

این هم یکی دیگر از سوال هایی است که بسیاری از مراجعه کنندگان ما از ما میپرسند.

 1. زنان و مردانی که تمایل به بهبود ظاهر لبهای خود یا اصلاح فرم آنها دارند
 2. افرادی که به لوازم آرایش حساسیت دارند
 3. افرادی که دارای محدودیت های فیزیکی هستند برای مثال ابتلا به آرتروز شدید
 4. افرادی که از عینک یا لنز استفاده می کنند و چشم های حساسی دارند می‌توانند از میکروپیگمنتیشن برای چشم های شان استفاده کنند.
 5. از این روش برای اهداف علمی پزشکی نیز استفاده میشود مانند درمان زخم ها، بهبود و یا درمان افراد لب شکری و…

فراموش نکنید که برای انجام تمامی این کارها شما نیاز دارید که به یک متخصص حرفه ای در این زمینه مراجعه کنید که توان ،مهارت و تجربه کافی بتواند شما را در انجام این امر یاری کند.

بعضی از افراد ممکن است برای دستیابی به نتیجه مطلوب نیاز به چند بار تحت درمان قرار گرفتن داشته باشند. شما  با مراجعه به یک متخصص و اعتماد پیدا کردن به او می توانید با خیال راحت هر تعداد جلساتی که نیاز است تحت درمان قرار بگیرید.

مرکز زیبایی سمانه بیوتی یکی از بهترین مراکز زیبایی است که شما می توانید با مراجعه به آن و یا تماس گرفتن با آن با یکی از بهترین مراکز زیبایی تهران آشنا شوید. این بهترین سالن زیبایی در خیابان جمهوری واقع شده است که همواره آماده خدمت رسانی در زمینه های مختلف زیبایی به شما عزیزان است. شما می توانید با یک بار مراجعه به این مرکز زیبایی و مشاهده کیفیت کار ما به طور کامل به ما اطمینان پیدا کنید.

عوارض انجام میکروپیگمنتیشن لب:

این عمل هم مانند سایر عمل های زیبایی عوارضی دارد که معمولا اکثر افراد جامعه از آن اطلاع کافی ندارند و بدون توجه به مضرات آن در این زمینه اقدام می‌کنند.

 

عوارض انجام میکروپیگمنتیشن لب

 1. این روش ها دائمی هستند و معمولا برای مدت زیادی باقی می ماند درنتیجه پشیمانی یکی از عوارض این روش است.
 2. آلرژی هم یکی دیگر از عوارض انجام میکروپیگمنتیشن لب است.
 3.  قرمزی و خارش پوست بلافاصله بعد از انجام این عمل اتفاق می افتد و از عوارضی است که شما باید از آن اطلاع داشته باشید.
 4. عفونت یکی دیگر از عوارضی است که ممکن است برای شما پیش بیاید( البته به خاطر قرار گرفتن در محیط غیر استریل و انجام عمل با وسایل غیر بهداشتی اتفاق می‌افتد به همین دلیل است که ما به شما پیشنهاد می کنیم که به کلینیک سمانه بیوتی که یکی از بهترین مراکز زیبایی در شهر تهران از مراجعه کنید زیرا انجام این عمل در مراکز زیبایی که کیفیت کاری مناسبی ندارند عواقب خطرناک و بیماری های خطرناکی را به دنبال دارد مانند ابتلا به بیماری ایدز که از طریق ویروس اچ آی وی منتقل می شود)
 5. از آن جایی که لب بافت بسیار حساسی دارد پس احتمال بروز آلرژی در این بخش از صورت بسیار زیاد است.
 6. همچنین به دلیل استفاده کردن از رنگ هایی در طیف قرمز احتمال بروز آلرژی در این بافت ها بیشتر هم می شود
 7. به طور کلی این گونه اعمال تحریک کننده هستند که اگر در شرایط غیر استریل و آلوده هم انجام بگیرند عوارضی را به دنبال دارند که به هیچ عنوان نمی‌توانند جبران پذیر باشد. به همین دلیل است که ما به شما مراجعه کردن به کلینیک های خوب و با کیفیت را پیشنهاد می کنیم که مرکز زیبایی سمانه بیوتی یکی از همین مراکز است و همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. شما می توانید از طریق راه های ارتباطی ما با ما در تماس باشید.