هزینه میکروبلیدینگ چقدر است؟

هزینه میکروبلیدینگ امروزه انجام عمل میکروبلیدینگ یکی از رایج ترین عمل هایی است که معمولاً بانوان برای اصلاح فرم ابرو هایشان انجام می دهد. در واقع این روش یک روش جدید در کلینیک ها و مراکز زیبایی است که در مدت زمان کوتاه میان مردم جای خود را باز کرده و از آنجایی که اغلب مردم زیبایی چهره شان برایشان اهمیت دارد و معمولاً از فرم ابروهای خود ناراضی هستند میکروبلیدینگ هم در کنار سایر روش ها برای تغییر دادن حالت ابرو هایشان طراحی شده است.

میکروبلدینگ یک روش تاتوی دستی است که به تازگی در میان افراد شناخته شده روش میکروبلیدینگ نسبت به روش های قدیمی تر و سنتی که با دستگاه انجام می شدند جایگاه حرفه ای تری دارد. در واقع این روش روشی نیمه دائمی به حساب می آید. هزینه میکروبلیدینگ انجام این روش با یک تیغه خیلی نازک صورت می گیرد که از طریق آن رنگدانه هایی را به درون پوست انتقال می‌دهند.

شما قبل از انجام عمل میکروبلیدینگ نیاز دارید که مواردی را رعایت کنید تا کیفیت کار شما افزایش یابد. در ادامه می خواهیم چند مورد از مراقبت های قبل از انجام عمل میکروبلیدینگ را برایتان بازگو کنیم که احتمالا خیلی به کارتان خواهد آمد:

 1. یادتان باشد که در روز انجام عمل میکروبلیدینگ ابرو  ورزش نکنید
 2. یک روز قبل از انجام این عمل داروهایی مانند آسپیرین، ویتامین e و ایبوپروفن مصرف نکنید زیرا این داروها خون را رقیق می کنند.
 3. قبل از اینکه این عمل را انجام دهید آفتاب نگیرید تا دچار آفتاب‌سوختگی نشوید.
 4. از مصرف الکل و کافئین در روز انجام این عمل خودداری کنید
 5. حداقل ۳ روز قبل از انجام عمل میکروبلیدینگ ابروی هایتان را رنگ نکنید.
 6. انجام عمل میکروبلیدینگ در دوران قاعدگی اصلا  توصیه نمی شود زیرا در این دوران حساسیت شما بیشتر می‌شود پس انجام این عمل را به بعد از دوران قاعدگی موکول کنید.

و اما نکاتی که باید بعد از انجام عمل میکروبلیدینگ آنها را رعایت کنید:

این خیلی مهم است که شما بعد از میکروبلیدینگ مراقبت هایی که در ادامه آنها را ذکر می کنیم به طور کامل رعایت کنید. این کارها به بهبود سریع شما کمک می کند و همچنین از بروز هرگونه مشکل برای شما پیشگیری می کند.

و اما نکاتی که باید بعد از انجام عمل میکروبلیدینگ آنها را رعایت کنید

 1. فراموش نکنید که برای مدت ۱۰ روز از آب ،کرم پاک کننده ،مواد آرایشی یا محصولات دیگر در روی قسمتی که میکروبلیدینگ انجام داده اید استفاده نکنید
 2. تا ده روز روی صورت خود نخوابید
 3. سونا، جکوزی و شنا کردن را به مدت ۱۰ روز کنار بگذارید
 4. از خوردن غذاهای پر ادویه تا یک هفته بعد از انجام عمل میکروبلیدینگ صرف نظر کنید
 5. سیگار نکشید
 6. با وسایل نقلیه روباز مانند قایق، دوچرخه یا موتور سیکلت تا هفت روز رانندگی نکنید و یا از آنها استفاده نکنید
 7. ممکن است تا هفت روز بعد از انجام عمل میکروبلیدینگ در ناحیه تاتو شده احساس خارش کنید و یا آن ناحیه ملتهب یا پوسته پوسته شود شما اصلا نباید این ناحیه را دستکاری کنید یا بخارانید و مطمئن باشید که این علائم به سرعت برطرف می شوند
 8. زخمهای ایجاد شده در عمل میکروبلیدینگ حدود ۱۴ تا ۳۰ روز ممکن است بر روی قسمت هاشور زده شده وجود داشته باشند پس یادتان نرود که این امر امری طبیعی است
 9. استفاده کردن از موچین یا نخ برای بخش هایی که میکروبلیدینگ انجام شده ممنوع است
 10. اگر هر نوع خراشیدگی یا خشکی پوست بر روی پوست شما ایجاد شده است اجازه بدهید که به صورت طبیعی برطرف شود و به هیچ عنوان آن را دستکاری نکنید.
 11. از برداشتن موی این قسمت ها به شدت خودداری کنید زیرا باعث ملتهب شدن و ایجاد زخم در ناحیه مورد نظر می شود

شما پس از انجام عمل میکروبلیدینگ مراحل مختلفی را طی می کنید تا اینکه به صورت کامل بهبود یابید برای مثال رنگدانه های تزریق شده به زیر پوست شما در روزهای اول درمان نسبت به روزهای بد بسیار تیره تر به نظر می رسند علت آن این است که رنگدانه ها هنوز در لایه های سطحی پوست شما قرار دارند و به طور کامل به عمق پوست نفوذ نکرده اند پس به مرور زمان رنگ های تزریق شده کمتر و روشن تر به نظر می رسند.

 

ممکن است شما پس از انجام عمل میکروبلیدینگ با کشیدن دستمال کاغذی روی قسمت میکروبلیدینگ شده مقداری رنگدانه مشاهده کنید. به هیچ عنوان از این بابت نگران نشید زیرا چیزی که شما دیده اید یا مایع بدنتان است یا رنگدانه های اضافی هستند که به طور کاملا طبیعی از پوست خارج شده اند. زمانی که بهبود پوست شما شروع می شود کم کم در قسمت میکروبلیدینگ شده  خشکی و پوسته پوسته شدن ظاهر میشئد و پوسته هایی شبیه به شوره هم ممکن است دیده شود، آرام باشید  و بدانید که جای هیچ نگرانی نیست چراکه این رنگدانه ها در واقع رنگ های سطحی پوست هستند.

استفاده کردن از ضد آفتاب ها را پس از انجام عمل میکروبلیدینگ فراموش نکنید. بهتر است ضد آفتاب شما حداقل spf ۳۰ داشته باشد پس تا زمان بهبود کامل در صورت قرار گرفتن در آفتاب از ضد آفتاب استفاده کنید. قرار گرفتن در معرض نور خورشید مستقیم باعث می شود که رنگدانه های تزریق شده در پوست شما ماندگاری کمتری داشته باشد و سریعتر از بین بروند.

هزینه انجام میکروبلیدینگ:

هزینه میکروبلیدینگ در واقع روش میکروبلیدینگ هزینه ای بیشتر از روش میکروپیگمنتیشن دارد اما به صورت کلی انجام این روش زیبایی در مراکز زیبایی مختلف با قیمت های مختلفی صورت می گیرد زیرا قیمت های تعیین شده توسط مراکز متفاوت به عوامل مختلفی بستگی دارند.

برای مثال کیفیت کار ارائه شده، تجربه و مهارت تکنسینی که عمل میکروبلیدینگ را انجام میدهد، نوع و کیفیت رنگ های استفاده شده برای تزریق به پوست، انواع مختلف دستگاه هایی که استفاده می شوند و حتی محل قرارگیری مرکز زیبایی، همه و همه بر قیمتی که توسط مراکز زیبایی تعیین می شود تاثیر مستقیم می گذارد.

هزینه میکروبلیدینگ مرکز زیبایی سمانه بیوتی یکی از بهترین مراکز زیبایی تهران واقع در خیابان جمهوری است که شما می توانید با مراجعه به آن با خیال آسوده عمل میکروبلیدینگ خود را به دست افرادی با تجربه و با مهارت بسپارید و نتایج شگفت انگیز آن را پس از مدت کوتاهی مشاهده کنید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز زیبایی سمانه بیوتی تماس بگیرید.

نویسنده :زهرا افشار