میکروپیگمنتیشن ابرو

میکروپیگمنتیشن ابرو  امروزه با توجه به اینکه تاثیر برو در زیبایی افراد بر همگان روشن شده است و همه بانوان میدانند که ابرو در زیبایی چهره شان بسیار تاثیرگذار است خدماتی مانند تاتوی ابرو ،هاشور ابرو ،میکروپیگمنتیشن ابرو و… جای خون را در کلینیکهای زیبایی به خوبی باز کرده است. یکی از خدماتی که بسیار پرطرفدار است و شما در کلینیک زیبایی سمانه بیوتی می توانید آن را دریافت کنید

میکروپیگمنتیشن ابرو است که یکی از پرکاربردترین نوع میکروپیگمنتیشن به حساب می آید که در واقع برای ایجاد سایه و هاشور ابرو به کار می رود. ما در این مطلب میخواهیم نکاتی درباره هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن برای تان بیان کنیم که به احتمال خیلی زیاد بخشی از سوالات شما را به طور کامل پاسخ می دهد پس با سمانه مرصعی تا پایان این مطلب همراه باشید.

میکروپیگمنتیشن ابرو

روش میکروپیگمنتیشن ابرو چه روشی است؟

اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که می خواهید مدل ابروی خود را تغییر دهید و یا فرم آن را اصلاح کنید احتمالا در مراکز زیبایی و آرایشی با دو اصطلاح هاشور ابرو و میکرو ابرو زیاد برخورد کرده اید. هاشور و میکرو ابرو با یکدیگر تفاوت دارند. هاشور ابرو در واقع طراحی و کشیدن خطوط مویی ابرو و همچنین قرینه سازی ابرو ها است که امروزه به خوبی جایگزین تاتو ابرو که در واقع روشی قدیمی و تا حدودی غیر استاندارد است شده است. هاشور ابرو را به دو روش انجام می دهند که میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ این دو روش هستند.

به هاشور ابرو با روش میکروپیگمنتیشن در اصطلاح عامیانه میکروپیگمنتیشن ابرو گفته می شود که به معنی هاشور زدن ابرو با دستگاه میکروپیگمنتیشن است که به صورت تخصصی در کلینیک سمانه بیوتی انجام میشود و ابرها به شکل کاملاً طبیعی طراحی و اجرا می شوند. جالب است بدانید که میکروپیگمنتیشن تنها برای طراحی و اصلاح فرم ابرو استفاده نمی شود بلکه از مهمترین کاربردهای آن نه تنها ابرو بلکه میکروپیگمنتیشن لب، چشم ،موی سر، مژه و … است.

شاید برای تان سوال باشد که میکروپیگمنتیشن ابرو چگونه انجام میشود؟

پرکاربردترین مناطقی از صورت که برای انجام میکروپیگمنتیشن کاندید می‌شوند ابرو ها و هستند. این روش با دستگاه های مخصوص انجام می شود. در این دستگاه سوزن های یکبار مصرف وجود دارد و همچنین دستگاه قابلیت تنظیم دور موتور را نیز دارند. برای استفاده از این دستگاه سوزن های یکبار مصرف را در نوک قلمی شکل دستگاه قرار میدهند و سپس عمل هاشور زدن ابرو را به صورت لایه ای و به صورت مجزا، ظریف و با دقت بسیار زیاد طراحی و اجرا می کنند. معمولاً طول مدت انجام این عمل حدود ۲۰ دقیقه تا نیم ساعت در نظر گرفته می شود.

هاشور هایی که با استفاده از این دستگاه که در مرکز زیبایی سمانه بیوتی زده میشود حالتی کاملا طبیعی و مناسب به چهره شما می دهد و می تواند تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره شما داشته باشد. میکروپیگمنتیشن ابرو تقریباً بین شش ماه تا سه سال ماندگاری دارد که در افراد مختلف متغیر است و همچنین عوامل زیادی بر ماندگاری آن تاثیر می گذارد برای مثال: نوع اجرا، شرایط آب و هوایی که محل زندگی فرد در آن است ،جنس پوست ،نوع رنگ بکار رفته از نظر جنس ،نوع رنگ بکار رفته از نظر روشن یا تیره بودن و …بر روی ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو تاثیر مستقیم می‌گذارد.

اگر شما به یک مرکز زیبایی مجرب که تجربه کاری کافی را در این زمینه دارند مراجعه کنید و از بابت کیفیت کار آنها مطمئن باشید قطعا خدماتی عالی دریافت می کنید. مرکز زیبایی سمانه بیوتی یکی از همین مراکز زیبایی است که به تمامی این موارد توجه می کند و بیمار را از تک تک مراحل انجام کار آگاه می سازد.

کاندیدای مناسب برای میکروپیگمنتیشن ابرو :

میکروپیگمنتیشن ابرو بر روی اکثر افراد جواب میدهند اما افرادی وجود دارند که این روش بیشتر بر روی آنها تاثیر می گذارد و زمان ماندگاری بیشتری را به خود اختصاص می دهد. برای مثال:

  1. افرادی که ابروهای نازکی دارند و یا کسانی که ابروهای کم‌پشت تری نسبت به سایرین دارند.
  2. از دیگر افرادی که کاندیدای مناسبی برای انجام عمل میکرو پیگمنتیشن ابرو هستند می توان کسانی را نام برد که به هر دلیلی از قبیل حادثه، بیماری و… فرم ابروشان تغییر کرده است و فرم ابروی مناسبی ندارند
  3. افرادی که از مدل ابروی خود خسته شده اند و می خواهند تغییری بزرگ و نمایان در آن ایجاد کند
  4. افرادی که پوستشان به آرایش ابرو برای مثال مداد های ابرو یا سایه حساسیت پیدا کرده است نیز افرادی هستند که می‌توانند از روش میکروپیگمنتیشن استفاده کند.
  5. البته افرادی هم که وقت یا حوصله کافی برای آرایش هر روزه ابروهایشان ندارند هم افرادی هستند که می توانند کاندیدای مناسبی برای انجام عمل میکرو پیگمنتیشن ابرو باشند.

هزینه میکروپیگمنتیشن:

هزینه میکروپیگمنتیشن در کلینیک سامانه بیوتی که یکی از بهترین مراکز زیبایی سراسر ایران است به عوامل مختلفی مانند :نوع کار، نوع دستگاه،نوع رنگ استفاده شده برای هر فرد و طراحی که طرح را اجرا می کنند بستگی دارد. البته قیمت میکرو پیگمنتیشن ابرو در حال حاضر در مراکز زیبایی مختلف بسیار متغیر است و شما ممکن است با قیمت های بسیار مختلف در کلینیک های مختلف رو به رو شوید پس سعی کنید تمام توجه تان را بر روی کیفیت اجرای کار بگذارید زیرا انجام کاری با کیفیت که در آینده نیازی به ترمیم های مکرر ندارد به صرفه تر از مواردی است که با قیمت پایین کاری بی کیفیت ارائه می دهند و افراد پس از گذشت مدتی کوتاه به صورت مکرر نیاز به ترمیم ابرو هایشان پیدا می کنند و مجبور می شوند که برای ترمیم ابرو نیز هزینه های بیشتری پرداخت کند که این اتفاق از نظر عقلی غیرقابل قبول است و اصلا به نفع مراجعه کننده کلینیک های زیبایی نیست.

هزینه میکروپیگمنتیشن

 

شما میتوانید با مراجعه به مرکز زیبایی سمانه بیوتی از کیفیت کار آن مطمئن شوید و از تخصص پزشکان مشغول به کار در این مرکز زیبایی نیز اطمینان کامل را حاصل نمایید. مرکز زیبایی سمانه بیوتی یکی از بهترین مراکز زیبایی در سراسر ایران است که اکثر خدمات زیبایی را در یک مرکز انجام می دهد و همواره کیفیت کار خود را به طور کامل حفظ کرده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با این مرکز زیبایی تماس حاصل نمایید.