کاشت مژه کلاسیک

کاشت مژه کلاسیک

به نوعی از اکستنشن مژه که بسیاری از خانم ها طرفدار آن هستند کاشت مژه کلاسیک گفته می شود که در این روش چشم های شما زیبا تر و طبیعی تر نشان داده می شود که این موضوع در صورت شما زیبایی را به ارمغان می آورد . زمانی که شما احساس زیبایی کنید احساس بهتری را خواهید داشت و اعتماد به نفس شما بیشتر خواهد شد . با استفاده از روش کاشت مژه کلاسیک شما سطح تازه ای از اعتماد به نفس را تجربه خواهید داشت .همان طور که می دانیم اکستنشن مژه انواع مختلفی را دارد که یکی از این انواع کاشت مژه کلاسیک است .

در این روش کاشت مژه سادگی و زیبایی به چشم می آید . در این روش کاشت مژه در میان هر مژه فرد یک تار اکستنشن قرار می گیر و به همین دلسل است که کاشت مژه کلاسیک بسیار طبیعی تر به نظر برسد و در نگاه اول تشخیص این که مژه های شما طبیعی است یا خیر بسیار سخت تر است .

اگر برای اولین بار است که می خواهید کاشت مژه را انجام دهید بهتر است از کاشت مژه کلاسیک استفاده کنید تا ببنید که شما چقدر آن را دوست دارید . بهتر برای نگه داری مژه های خود از شامپو بچه استفاده کنید . در ادامه قصد داریم شما را با کاشت مژه کلاسیک ، نحوه کاشت آن و راه های مراقبت از آن آشنا کنیم پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید .

چگونگی مراقبت از کاشت مژه

 • قبل از این که اقدام به کاشت مژه کنید بهتر است از سروریس استفاده کنید . شاید این نکته گفته شده زیاد اهمیت نداشته باشد اما این موضوع را در نظر بگیرید که مژه مار قرار است بر روی مژه های شما به مدت 3 ساعت کار کند و وقتی چشم های با لنت چسب پوشیده شده است استفاده از سرویس بهداشتی بسیار سخت تر می شود .
 • بعد از این که کاشت مژه را انجام داده اید از این موضوع مطمئن شوید که پاک کننده های آرایشی مناسبی را در منزل دارید ، پاک کننده هایی که حاوی روغن هستند و مناسب برای کاشت مژه شما هستند می باشند و آسیبی را به آن ها وارد نمی کنند .
 • برنامه خود را طوری تنظیم کنید که بعد از انجام اکستنشن مژه هیچ گونه استخری نروید زیرا تا 24 ساعت نباید مژه های شما آب بخورد و خیس شود .
 • بعد از این که این روش را انجام دادید از ماساژ صورت خود خودداری کنید و این موضوع را در نظر داشته باشید که مالش پوست صورت و یا کشیدن بیش از حد آن می تواند عمر کاشت مژه شما را کوتاه تر کند .
 • از مالش چشم و یا دست زدن چشم خود خودداری کنید .
 • در دوران بارداری کاشت مژه انجام ندهید .

این موارد گفته شده از جمله نکاتی هستند که در ماندگاری مژه های شما تاثیر بسیار زیادی را دارد که در بعضی از موارد ممکن است اکستنشن مژه های شما زمان کم تری ماندگاری داشته باشد و شاید این فکر را کنید که شاید ایراد از فرد مژه کار است ، اما با وجود رعایت کردن این نکات ریزش مژه را داشتید آن موقع است که باید مژه کار خود را عوض کنید . البته این نکته را هم باید به یاد داشته یاشید که کیفیت محصولات استفاده در چشم های شما در دوام زیبایی و سلامت چشم های شما بسیار تاثیر گزار است .

چگونگی مراقبت از کاشت مژه

در ضمن با توجه به این که چشم های شما از اعضای مهم و بسیار مهم اعضای بدن شما هستند با وارد شدن کوچک ترین آسیب و آلودگی به آن ها خطرات بسیار جدی را در پی خواهد داشت . حتما از مژه کار خود بخواهید که قبل از انجام و شروع کار تمامی وسایل مصرفی خود را درحضور شما با الکل ضد عفونی کنند .

نحوه کاشت مژه کلاسیک

از اولین مرحله ها در کاشت مژه این است که با استفاده از فوم و یا محصول ضد قارچ مژه های خود را به طور کامل شست و شو دهید که این مواد این ماده گفته شده هر گونه چربی ، روغن و ذرات اضافی را از روی تار های مژه های شما از بین می برد و آن ها را آماده کاشت مژه می کند . بعد از تمیز کردن باید از یک پرایمر استفاده کنید که این کار در ادامه محلول ضد قارچ مژه های شما را آماده پذیرش چسب می کند . بعد از گذشت یک دقیقه صبر کنید تامژه های شما کاملا خشک شوند و بعد پد های مخصوص را از زیر چشم های پایین بزنید تا فرآیند کاشت برای شما آغاز شود .

سعی کنید برای کاشت مژه از پد های ضد حساسیت استفاده کنید چرا که بیشتر پد های گیاهی حساسیت زا هستند و با استفاده از این پد های مخصوص کاملا مژه های پایین خود را بپوشانید تا از ریختن چسب روی آن ها خودداری کند . هنگام انجام این مرحله فرد باید به بالا نگاه کند و مژه کار با ملایمت و به آرامی مژه های پایین را بکشد و همزمان پد ها و چسب را بچسباند . در این جای کار دقت کنید که پد یا چسب نواری نباید با قسمت داخلی پلک تماس داشته باشد به این دلیل که پلک شما موجب تحریک و قرمزی چشم ها می شود .

حالا که مژه های پایین شما به خوبی پوشیده شده است نوبت به استفاده از محلول استاتر است . این ماده مژه های شما را آماده دریافت چسب می کند که نوع ماده ای که استفاده می کنید باید با توجه به چسبی که به کار می برید شرایط دمایی اتاق کار شما نیز انتخاب شود . چسب های کراتین با کیفیت و بسیار سبک هستند و هیچ آسیبی را به مژه های طبیعی شما وارد نمی کند و از مواد ارگانیک ساخته شده است .

مژه های خود را شانه بزنید تا تار های شما به خوبی از هم جدا شوند که به این دلیل است که اگر دو یا چند تار به هم تنیده باشند که بعد از چسباندن مژه سنگین می شوند و به شدت به آن ها آسیب می زنند . سپس یک تار مژه را کاملا جدا کنید و در دست دیگر پنس یک مژه مصنوعی را به چسب آغشته کنید و به آرامی بر روی مژه های خود قرار دهید و به مدت چند ثانیه آن ها را نگه دارید و سپس رها کنید تا مطمئن شوید که مژه های شما به هم نچسبد .

نحوه کاشت مژه کلاسیک

نکات مهم درباره کاشت مژه

 • همان طور که در بالا مطلب گفتیم قبل از کاشت مژه چندین ساعت صورت خود را نشویید تا مژه های شما خشک شود .
 • 24 ساعت قیل از انجام کاشت مژه کلاسیک حکات ورزشی را انجام ندهید زیر باعث عرق کردن می شود و 48 ساعت قبل از اکستنشن ورزش هایی مانند شنا و سنا ممنوع است .
 • اکستنشن های نیمه دائمی درصورت مراقبت کافی حدود 6 تا 8 هفته دوام دارد .
 • اگر شما از آن دسته افراد هستید که مژه های بلند را برای خود می پسندید باید مژه های بیشتری را برای خود بکارید زیر اکستنشن های بلند اگر هم کم باشند کم حجم به نظر می آیند .
 • پس از کاشت مژه حداقل تا 12 ساعت نباید به صورت تان آب بزنید تا چسب ها خشک شوند .اگر چسب مژه خوب خشک نشود و به داخل چشم راه پیدا کند سبب سوزش و قرمزی چشم می شود.
 • هزینه ی خرید اکستنشن جنس خوب و انجام کاشت پیش مژه کار حرفه ای کم نیست و هر چند هفته نیز ترمیم نیاز دارد .

کاشت مژه کلاسیک برای چه افرادی مناسب است ؟ 

 • کسانی که چهره طبیعی تر و بسیار ظریف و ملایم می خواهند مژه های نازک برای کاربرد روزانه برای آن ها بسیار مناسب هستند و برای موقعیت های خاص می توانید مژه های بلند تر و فر تر را انتخاب کنید .
 • افرادی که تجربه اولشان است و تا به حال کاشت مژه را انجام ندادند و مطمئن نیستند که آیا کاشت مژه به آن ها می آِید یا خیر می توانند از کاشت مژه کلاسیک استفاده کنند .
 • افرادی که مژه های خوبی دارند اما تار های مژه آن ها کوتاه و یا نازک است کاشت مژه در این افراد می تواند مژه ها را مرتب کند و به آن ها حالت زیبایی را بدهد .
 • کسانی که سبک زندگی پر مشغله‌ای دارند، اما از طرفی دوست دارند که چشمان‌شان همواره برجسته به نظر برسد. اگر وقت آرایش کردن ندارید، کاشت مژه کلاسیک گزینه خوبی برای شما است.

تفاوت اکستنشن مژه کلاسیک و والیوم در چیست ؟

همان طور که می دانیم کاشت مژه در سایزه ای مختلف و با توجه به سلیقه افراد انجام می شود . در انجام کاشت مژه کلاسیک حجم اکستنشن با توجه به مژه های مشتری گزاشته می شود . کاشت مژه کلاسیک بسیار کم پست است و به ازای هر مژه مشتری این اجاره را داریم که فقط یک مژه را در کنار مژه ها قرار دهیم که در این مدل کاشت مژه می توان از مژه های ضخیم تر استفاده کرد .

اما در کاشت مژه والیوم بیشتر از یک تار در آن استفاده می شود و با توجه به مژه های مشتری و استقامت مژه تعداد تار ها در آن انتخاب می شود .

نکات مهم درباره کاشت مژه

کلام آخر

از این که ما را تا آخر مطلب کاشت مژه کلاسیک همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .

زیبایی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *