هاشور سه بعدی ابرو

هاشور سه بعدی ابرو  از آنجایی که امروزه همه می‌دانند که ابرو یکی از مهم‌ترین بخش‌های صورت است که تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی چهره افراد دارد معمولا تمایل دارند که ابرو های زیبا و مرتبی داشته باشند و همچنین با تغییر شکل یا اصلاح فرم ابرو هایشان به ابرو های زیبا و دلخواه شان دست پیدا کنند.

برای انجام این کار روش های بسیار زیاد و متنوعی وجود دارد که هاشور سه بعدی ابرو هم یکی از همین روش های جدید است که بسیار پرطرفدار شده است. این نوع هاشور زدن ابرو از زیباترین انواع هاشور ابرو به حساب می آید. اگر شما هم مانند بسیاری از افراد تمایل به دانستن اطلاعاتی درباره هاشور سه بعدی ابرو دارید ما به شما پیشنهاد می کنیم که تا آخر این مطلب همراه ما باشید.

 

هاشور سه بعدی ابرو 

هاشور سه بعدی ابرو چیست :

برای انجام این نوع از هاشور ابرو ،هاشور ها را چه شکلی طراحی می کنند که حالت ابروی فرد حالتی بسیار طبیعی داشته باشد و با ایجاد خطای دید کاملا باعث شود که ابرو برجسته و شبیه به ابروهای طبیعی به نظر برسد. حتی در مواقعی که فرد هیچ ابرویی نداشته باشد نیز این نوع هاشور سه بعدی می‌تواند تاثیر خود را بر زیبایی فرد بگذارد. در ایران برای انجام هاشور سه بعدی ابرو از دو روش پرطرفدار استفاده می کنند.

  1. روش تغییر رنگ
  2. نحوه زدن هاشور ها بر اساس متد فیبروز

در ادامه می خواهیم شما را با این دو روش آشنا کنیم:

روش تغییر رنگ :

در این روش از دو رنگ تیره و روشن برای ایجاد حالت سه بعدی در ابروی افراد استفاده میشود یعنی هاشورهای وسط ابرو با رنگ تیره و هاشور های بالا و پایین و اطراف ابرو با رنگ روشن تر زده می شود که این خود باعث ایجاد خطای دید و حالت برجسته سازی در ابرو هم میشود. این روش بیشتر روشی است که تاتو کار ها انجام می دهند و روش اصولی شناخته نمی شود.

نحوه زدن هاشور ابرو بر اساس متد فیبروز:

در این روش هاشور های ابرو را به شیوه ای میزنند که باعث ایجاد خطای دید در ابرو افراد بشود و هاشور های ابرو کاملا شبیه به ابروهای طبیعی و برجسته به نظر برسد. این نوع هاشورها به چهار صورت مختلف زده می شوند که بر اساس فرم ابروهای طبیعی طراحی شده است.

 

  1. هاشور ابرو به صورت تیغ ماهی: در این نوع هاشور نقطه کانونی بر روی انتهای ابرو قرار دارد و تمامی هاشور هایی که زده می شود در جهت انتهای ابرو است. این هاشور را هاشور تیغ ماهی می گویند که تا حدودی شبیه به بافت موی تیغ ماهی است.
  2. هاشور ابروی آسیایی: در این نوع هاشور نقطه کانونی در قسمت پایینی ابرو در نظر گرفته می شود.به این نوع روش هاشور زدن هاشور آسیایی گفته می شود  که یکی از روش‌های طبیعی هاشورزدن است.
  3. هاشور ابروی کلاسیک :نقطه کانونی در این نوع هاشور در قسمت پایینی ابرو است و در واقع تمامی هاشورها در جهت این نقطه زده می‌شوند. به این نوع هاشور هاشور کلاسیک گفته می‌شود.
  4. هاشور رو به بالا :نقطه کانونی موهای ابرو در این مدل از هاشور در قسمت بالایی ابرو واقع شده است و تمامی هاشور ها که زده می شوند در جهت بالای ابرو هستند. این نوع هاشور اغلب برای افرادی که تمایل دارند ابروی نازک تری داشته باشند زده می شود که زیبایی خاص خود را دارد.

روش انجام هاشور سه بعدی:

برای انجام هاشور سه بعدی از دو روش معروف استفاده می کنند که یکی از آنها میکروپیگمنتیشن و دیگری میکرو‌بیلدینگ است. میکروپیگمنتیشن روشی است که برای هاشور سه بعدی ابرو استفاده می شود. در این روش رنگهای تزریق شده به قسمت عمیق پوست نفوذ می کنند و در نتیجه ماندگاری بیشتری را در ابروها دارند.

روش بعدی روش میکروبیلدینگ است که برای انجام هاشور های سه بعدی به صورت دستی و یا با قلم های مخصوص میکروبیلدینگ انجام می شود. این هاشور بسیار ظریف و طبیعی است اما متاسفانه نسبت به روش میکروپیگمنتیشن ماندگاری و دوام کمتری دارد که احتمالاً به دلیل ظرافت آن است. هر کدام از این دو روش با سوزن ها و وسایل یکبار مصرف انجام می‌شوند و هر دو روش روشهای بهداشتی هستند البته به شرطی که اجرای این دو روش در مراکز زیبایی با کیفیت و معروف انجام بگیرد.

ماندگاری هاشور ابروی سه بعدی:

این امر به چندین عوامل بستگی دارد که مهمترین این عوامل شامل عمق کاشت است. معمولا هر چقدر کسی که تتوی ابرو را انجام میدهد ماهرتر باشد عمق قرارگیری رنگ ها در پوست بیشتر است و در نتیجه ماندگاری هاشور های ابرو نیز بیشتر می شود. روش انجام هاشور سه بعدی ابرو یکی دیگر از عواملی است که بر روی ماندگاری هاشور ابرو سه بعدی تاثیر مستقیم دارد. در واقع هر چقدر که هاشور ابرو در روش میکروپیگمنتیشن ماندگاری بیشتری دارد ممکن است روش میکروبلیدینگ چنین ماندگاری را نداشته باشد.

 

نوع پوست نیز یکی دیگر از عواملی است که بر روی هاشور سه بعدی تاثیر می گذارد. برای مثال افرادی که پوست چرب تری دارند ماندگاری هاشور ابرو سه بعدی بر روی پوستشان کمتر از کسانی است که پوست خشک یا نرمالی دارند. از دیگر عواملی که می‌تواند در دوام هاشور ابرو سه بعدی تاثیر چشمگیری بگذارد رنگ‌های به کار رفته در هاشور ابرو است در واقع رنگ های تیره تر ماندگاری بیشتری نسبت به رنگهای روشن تر دارند. نکته جالب دیگری که وجود دارد این است که رنگ های ارگانیک که برای سلامتی بهتر هستند توان و ماندگاری کمتری نسبت به رنگ‌هایی که ارگانیک نستند دارند.

اگر قبل از انجام هاشور سه بعدی اسکراب صورت انجام دهید ماندگاری هاشور های ابرو بیشتر می شود به خصوص اگر پوست چربی دارید حتماً قبل از انجام هاشور ابرو لازم است که پوستتان را اسکراب کنید. شما در مرکز زیبایی سمانه بیوتی میتوانید از بهترین خدمات زیبایی بهره مند شوید این مرکز زیبایی با سالها تجربه کاری همچنین دعوت کردن از پزشکان متخصص و مجرب زیبایی توانسته است جایگاه خوبی را در بین مراجعه کنندگان و افرادی که تمایل به انجام انواع عمل های زیبایی دارند پیدا کند. شما می توانید با تماس با این مرکز زیبایی از اطلاعات کافی در این زمینه بهره مند شوید پس برای کسب اطلاعات بیشتر با کلینیک زیبایی سمانه بیوتی تماس بگیرید.