ماندگاری هاشور ابرو چقدر است؟

ماندگاری هاشور ابرو چقدر است؟

ماندگاری هاشور ابرو چقدر است؟

ماندگاری هاشور ابرو چقدر است؟ امروزه روش هاشور ابرو به دلیل جذابیت بیشتر مورد استقبال خیلی از خانم ها قرار گرفته است. در واقع این روش همان روش تاتو با تکنیک متفاوت و جدید ظاهر ابروها را اصلاح کرده و با حفظ  حالت طبیعی بین ابروها تقارن ایجاد می کند.

اما ماندگاری هاشور ابرو چقدر است؟ این سوالی است که همیشه برای خانم های اهل تاتو ابرو به آن اهمیت می دهند.

در این مقاله سعی شده است در مورد ماندگاری هاشور ابرو بیان کنیم و با کارهایی که برای ماندگاری هاشور ابروها لازم است آشنا شوید.

ماندگاری هاشور ابرو چقدر است؟تا چه زمانی هاشور ابرو باقی می ماند؟

هیچ وقت نمی توان گفت هاشور ابرو تا چه زمانی بر روی ابروها باقی می ماند. نکته ای وجود دارد این است که هاشور ابرو کم کم رنگ خود را از دست می دهد و بعد از مدتی کم رنگ می شود که برای ماندگاری بیشتر می توانید ترمیم انجام دهید.

ماندگاری هاشور به روش میکروپگمنتیشن

ماندگاری هاشور ابرو چقدر است؟ همانطور که میدانیم هاشور ابرو به دو رو میکروبیلدینگ و میکروپگمنتیشن انجام می شود که ماندگاری آنها با یکدیگر فرق دارد. براساس نتایج دیده شده دوام هاشور به روش میکروبیلدینگ حدود یک ماه تا دوازده ماه می باشد اما به روش میکروپگمنتیشن حدود ۶ ماه تا یک سال ماندگاری دارد.

البته این نکته را هم بدانید که دلایل زیادی بر روی هاشور ابرو تاثیر گذار است.

حال به عواملی که بر روی ماندگاری هاشور ابرو موثر است، بررسی می کنیم.

حرفه ای بودن تاتو کار

هر چه تاتو کار مهارت و تجربه بیشتری داشته باشد، هاشور ابرو را حرفه ای تر کاشت می کند و ماندگاری بیشتر خواهد داشت.

برای راحتی کار شما ما یکی از بهترین مراکز زیبایی را به شما معرفی می کنیم. مرکز تخصصی سمانه بیوتی با به کار گیری رنگ های ارگانیک، تضمین مطمئنی برای کار خود برقرار کرده است تا با خیال راحت هاشور و تاتو ابرو انجام دهید.

حرفه ای بودن تاتو کارهاشور پوست های چرب ماندگاری کمتری دارد

نوع پوست یکی از عامل های موثر بر ماندگاری هاشور است‌. هر چه پوست چرب تر باشد، رنگ هاشور زودتر از بین می رود.

ماندگاری در روش های هاشور ابرو متفاوت است

یکی از مهم ترین عوامل کیفیت و ماندگاری هاشور، روش های انجام آن است. به طور کلی هاشور به دو روش میکروبیلدینگ و میکروپیگمنتیشن تقسیم می شود که در ادامه مقاله شرح می دهیم.

روش میکروبیلدینگ

این روش توسط قلم دستی میکروبیلدینگ انجام می شود. ظرافت این روش باعث شده است ابروها حالت طبیعی داشته باشند. اما ماندگاری کمتری نسبت به روش میکروپیگمنتیشن دارد. به طور کلی ماندن خطوط تاتو شده به وسیله این روش ممکن است یک ماه تا یک سال طول بکشد.

روش میکروپیگمنتیشن

برای انجام خطوط تاتو از دستگاه میکروپیگمنتیشن استفاده می شود و به دلیل کاشت هاشور در عمق بیشتر پوست ماندگاری بالاتری دارد. ماندگاری این روش حدود ۶ ماه تا ۳ سال می باشد.

رنگ هاشور تیره تر باشد، ماندگاری کمتری دارد

بهترین رنگ هاشور ابرو هرچه رنگ تیره تر باشد دوام بیشتری دارد و برعکس، هر چه رنگ هاشور روشن تر باشد، ماندگاری کمتری خواهد داشت.  اگرچه استفاده از رنگ های طبیعی سلامتی پوست را تضمین می کند اما دوام کمتری دارد.

دوران بارداری و شیردهیۤ

در دوران بارداری به دلیل رقیق شدن خون و تغییرات هورمونی احتمال دارد رنگ هاشور کم رنگ تر شود. اما مشکل خاصی برای جنین به وجود نمی آورد. البته این نکته باید وقت شود که رنگ تاتو حتما باید ارگانیک و طبیعی باشد.

هم چنین دوران شیردهی نیز به دلیل رقیق شدن خون احتمال کم رنگ شدن تاتو وجود دارد. بخاطر همین توصیه می شود درمان لیزر را به چند ماه بعد از دوران شیردهی موکول کنید.روش میکروپیگمنتیشن

در دوران قاعدگی رنگ پذیری پوست کمتر است

در زمان پریود رنگ پذیری پوست کم می شود و در نتیجه ماندگاری هاشور به شدت کاهش می یابد. همین طور در صورت انجام، رنگ تاتو به قرمزی زده می شود. بخاطر همین متخصصان پوست توصیه می کنند ۳ روز قبل از پریود و چند روز بعد از اتمام پریود از انجام تاتو و یا هاشور خودداری کنید.

هاشور ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

به طور کلی خانم ها برای آراستگی همیشگی از این راهکار استفاده می کنند. اما هاشور ابرو مناسب کسانی است که قسمتی از ابروهایشان ریخته باشد، یا وقتی که حالت ابروها تقارن نداشته باشد این روش برای ایجاد تقارن موثر است.

اقدامات بعد از هاشور ابرو

بعد از هاشور ابرو جای خطوط انداخته شده زخم می شود. برای این که به سرعت بهبود پیدا کند لازم است مراقبت های خاصی انجام شود.

برای افزایش ماندگاری هاشور به نکات زیر دقت کنید:

  • برای یک هفته از پماد آ چشمی بر روی ابروها استفاده کنید. برای این گوش پاک کن را به پماد آغشته و بر روی ابرو بمالید.
  • سعی کنید در سه روز اول بعد از هاشور از شستن ابروها خودداری کنید.
  • به مدت یک هفته از رفتن به سونا یا استخر پرهیز کنید.
  • هرگز زخم های ایجاد شده را نکنید.
  • از پماد هیدروکورتیزون چشمی نیز می توانید برای بهبودی زودتر استفاده کنید.
  • تا وقتی که زخم ها به طور کامل خوب نشده اند در معرض نور خورشید قرار نگیرید.
  • تا زمان بهبودی صورت خود را به طور مستقیم زیر دوش حمام قرار ندهید. سعی کنید با ملایمت صورت خود را بشورید.

مزیت این روش

آراستگی همیشگی

پس از هاشور انداختن ابرو دیگر نیازی به تلف کردن وقت برای آرایش آنها نخواهید داشت و به دلیل ماندگاری بالا دغدغه ای برای پاک شدن ابروها ندارید. این روش مناسب خانم های شاغل و ورزشکاری است که  فعالیت زیادی دارد و فرصتی برای آراستگی صورت خود ندارند. این دسته افراد بیشترین مراجعه کنندگان برای هاشور ابرو به شمار می آیند.اقدامات بعد از هاشور ابرو

تقارن ابروها

برخی از خانم در قسمت هایی از ابرو دچار ریزش مو می شوند و نواحی ای مانند تاج ابرو کم پشت شده است که برای اصلاح ابرو و پر پشت نشان دادن آن تاتو و یا هاشور ابرو را برای نواحی خالی انجام می دهند.

در برخی موارد هدف خانم ها از هاشور ابرو قرینه سازی است. چرا که ابروهایشان شباهت کمی به هم دیگر دارد که با اصلاح آن به زیبایی چهره ی خود کمک می کنند.

به راحتی ابروها را اصلاح کنید

بعد انجام هاشور ابرو دیگر نیازی نیست برای اصلاح به آرایشگاه مراجعه کنید. چرا که به راحتی موهای اضافی قابل تشخیص است و می توانید به راحتی ابروها را مرتب کنید.

 

آموزش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *