ترمیم ابرو چیست؟

ترمیم ابرو چیست؟

ترمیم ابرو چیست؟

ترمیم ابرو چیست؟ هاشور ابرو جز بهترین و جدیدترین روش های زیباسازی و برطرف کردن نواقص ابروهاست. امروز این روش بسیار رواج پیدا کرده و جز محبوب ترین راه حل ها برای پر کردن ابروها شناخته می شود.

پس از انجام هاشور برای اولین بار، باید بعد از چند ماه دوباره برای ترمیم به کلینیک زیبایی ما یعنی مرکز تخصصی سمانه بیوتی مراجعه کنید.

ترمیم ابرو به اندازه جلسه هاشور زدن برای بار اول، بسیار اهمیت دارد. اگر برای ترمیم ابرو مراجعه نکنید، نتیجه هاشور ابرو و هزینه ای که پرداخت کردید، از بین می رود. پس حتما زمان ترمیم را به یاد داشته باشید.

ما در این مقاله به اهمیت ترمیم ابرو پرداخته ایم و زمان های آن را برای شما مشخص کرده ایم.

ترمیم ابرو چیست؟

بهترین زمان برای ترمیم هاشور ابرو

ترمیم ابرو چیست؟ پس از این که اولین جلسه هاشور ابرو را گذراندید، باید به فکر ترمیم آن باشید. بهترین زمان برای ترمیم هاشور ابرو، حدودا یک ماه بعد از هاشور اولیه است. بعد از گذشت یک ماه، پوست بهترین موقعیت را برای ترمیم خواهد داشت و سپس بهترین برداشت را از ترمیم می گیرید.

دقت کنید که هرگز امکان ندارد برای ترمیم زودتر از زمان اعلام شده اقدام کنید. چرا که شرایط مناسب پوست هنوز مهیا نشده است و نیازی به ترمیم نخواهد بود.

همچنین اگر دیرتر از یک ماه برای ترمیم مراجعه کنید، نتیجه دلخواه را نخواهید داشت. پس بهتر است بعد از یک ماه انجام دهید تا نتایج رضایت بخش داشته باشید.

ماندگاری هاشور ابرو چقدر است؟

ماندگاری هاشور ابرو چقدر است؟ بیشترین ماندگاری که هاشور ابرو می تواند داشته باشد تا دو سال خواهد بود اما در صورتی که فرد پوست خشکی داشته باشد. بعد گذشت این مدت نیاز به ترمیم ابرو به صورت کامل قابل مشاهده خواهد بود. البته این ترمیم به عنوان رنگساژی شناخته می شود و مبحث این ترمیم با ترمیم اولیه جدا است. با انجام ندادن ترمیم، بعد از دو سال رنگ هاشورها دیگر پایدار نخواهد بود و کم کم از بین خواهد رفت.

خانم هایی که پوست های چربی دارند، پایداری هاشور ابرو کمتر از پوست های خشک بوده و به صورت حدودی ۶ الی ۸ ماه  پایدار می باشد.

مراحل ترمیم

چگونگی ترمیم ابرو به همان صورتی است که در جلسه اول هاشور انجام شد. با این تفاوت که مراحل کمتری در بر دارد و هم چنین از رنگ کمتری استفاده می شود و در زمان کوتاه تری به پایان می رسد. چرا که در این مرحله دیگر نیاز به طراحی ابرو نمی باشد.

تعداد جلسات مورد نیاز برای ترمیم

تعداد جلسات ترمیم به همان یک جلسه ای که یک ماه بعد از هاشور ابرو انجام می شود، شامل می شود. در صورتی که به موقع به مرکز تخصصی ما برای ترمیم مراجعه کنید، هرگز مجبور به ترمیم دوباره  در مدت زمان ۶ الی ۲ سال نخواهید بود.

کم رنگ شدن هاشور ابرو

علت کم رنگ شدن هاشور چیست؟ دلایل مختلفی موجب کم رنگ شدن آن می شود که در ادامه شرح می دهیم:

 

روش های انجام هاشور

تاتو معمولی: این روش در مقایسه با روش های دیگر تاتو یا هاشور بیشترین دوام و ماندگاری را دارد. اما به دلیل استفاده از سرب زیاد و قدیمی شدن این روش کمتر کسی از آن استفاده می کند.

تاتو میکروپیگمنتیشن: با توجه به جنس پوست ماندگاری این روش معمولا بین ۶ تا ۲۴ ماه می باشد. هر چقدر رنگ پوست روشن تر و جنس پوست چرب تر باشد دوام تاتو و هاشور کمتر است. در این روش از کارتیج های یکبار مصرف و رنگ های امتحان شده و مطمئن استفاده می شود و بخاطر همین ایمنی و سلامت فرد تضمین شده است.

تاتو میکروبیلدینگ: این روش در مقایسه با روش قبلی دوام کمتری دارد و مناسب کسانی است که به دنبال هاشور یا تاتو موقتی هستند. این روش همانند روش قبلی بهداشت و ایمنی آن مورد تایید است.

رنگ تاتو

هر چه رنگ تاتو تیره تر باشد دوام آن بیشتر است. در نتیجه رنگ های روشن دوام کمتری دارد و موجب می شود که ابروها زودتر به ترمیم لازم شود.

جنس پوست

پوست های خشک رنگ پذیری بهتری دارد و در نتیجه دوام رنگ بیشتر است. و هر چقدر پوست چرب باشد، دوام رنگ کاهش می یابد.

رنگ نگرفتن هاشور

  • اشتباه در انجام روش های هاشور زدن
  • محصولات و رنگ های غیر استاندارد و غیر اورجینال
  • فردی که مبتلا به بیماری خاصی است.
  • رعایت نکردن نکات لازم بعد از هاشور ابروها

برخی از خانم ها به دلیل نوع هورمون های بدن و رنگدانه های پوست، رنگ پذیری کمتری دارند که مجبورند از رنگ های تیره تر استفاده کنند و یا با تکرار ترمیم به رنگ  و نتیجه دلخواه برسند.

پشیمانی بعد از هاشور

ترمیم ابرو چیست؟ بسیاری از خانم ها با این مشکل مواجه می شوند که بعد از انجام هاشور احساس پشیمانی می کنند  یا از رنگ ابروها ناراضی هستند.

در روش های قدیم امکان تغییر رنگ تاتو وجود نداشت. اما امروزه با پیشرفت علم این امکان وجود دارد که تمام رنگ های تیره را با یک تکنیک خاص به پایه بلوند عسلی روشن رساند. این یکی از امکانات خاصی است که هر مرکز تخصصی تاتو و هاشور ابرو آن را شامل نمی شود.

شما می توانید با مراجعه به مرکز تخصصی سمانه بیوتی این امکان را داشته باشید که در صورت عدم رضایت از هاشور در جلسات ترمیم مشکلتان برطرف شود.

پشیمانی بعد از هاشور

نکات نهایی

بعد از هاشور از خاریدن یا کندن ابروها خودداری کنید. برای بهبودی زودتر از پماد هیدروکوتیزون چشمی استفاده نمایید. برای این کار از گوش پاک کن استفاده کنید و به آرامی پماد را روی ابروها قرار دهید.

برای یک هفته از رفتن به استخر و یا سونا پرهیز کنید.

اگر مشاهده کردید پوسته های ایجاد شده بر روی زخم های هاشور کم کم از بین می روند، به این معناست که زخم ها رو به بهبود هستند.

معمولا توصیه می شود برای احتیاط بیشتر به مدت سه روز از شستن ابروها پرهیز کنید و در صورت بیرون رفتن از منزل و قرار گرفتن در معرض نور خورشید از عینک های محافظ استفاده کنید. بعد از سه روز برای شستن صورت از شامپو بچه استفاده کنید.

نکات مهم بیان شده کمک می کند تا با نتیجه بهتری روبرو شوید.

 

 

دسته‌بندی نشده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *