بهترین میکروبلیدینگ در مفتح

بهترین میکروبلیدینگ در مفتح

همانطور که خبر دارید برای اجرای روش میکروبلیدینگ باید تکنیک ها و ظریف کاری های زیادی رعایت شود تا نتیجه کار به دلخواه فرد باشد. در واقع انجام این روش کار هر کسی نیست و باید پیگمنتر دوره ها و آموزش های زیادی را گذرانده باشد تا به صورت حرفه‌ای بتواند روش میکروبلیدینگ را به صورت کاملاً طبیعی اجرا کند. پس کسانی که با دیدن چند کلیپ آموزشی و انجام یک دوره سطحی خود را یک پیگمنتر واقعی می دانند، بی شک نتیجه کار آنها به دلخواه مشتری نخواهد بود.

حال باید بگوییم که بهترین میکروبلیدینگ چگونه انجام می شود و چه کسی می تواند بهترین اجرای میکروبلیدینگ را داشته باشد؟ یک پیگمنتر واقعی باید بتواند مدل ابرو را متناسب با اجزای صورت ترسیم کند و برای اجرای خطوط میکروبلیدینگ تمام ظرافت و دقت کاری خود را به کار بگیرد. معمولاً هر روش زیباسازی هر سال، با تغییرات و تکنیک‌های جدید روبه‌رو می‌شود. بنابراین پیگمنتر حرفه‌ای باید بتواند مطابق با علم روز دنیا این روش را انجام دهد و هر ساله در دوره های تخصصی میکروبلیدینگ شرکت نماید.

 

 حال میکروبلیدینگ چیست؟

روش میکروبلیدینگ جز یکی از جدیدترین روش های تاتو ابرو روز است که به صورت کاملاً دقیق شده به طراحی ابرو می پردازد. این روش باید نسبت به صورت اجرا شود و دقت و ظرافت بالایی که در رسم تارهای ابرو در این روش وجود دارد باعث شده است میکروبلیدینگ جزء پرطرفدارترین روش های تاتو شناخته شود و بیشتر خانم‌ها برای انجام آرایش نیمه دائمی ابرو روش را انتخاب کنند. در این روش با بهره‌مندی از ابزار مخصوصی که بر روی آن سوزن های بسیار ریزی تعبیه شده است. خطوط بسیار ظریفی بین تارهای ابرو ایجاد می‌شود و هنگام نفوذ این دستگاه به عمق مشخص پوست رنگ به لایه زیرین انتقال داده و باعث می شود خطوط ایجاد شده برای مدتی ماندگار باقی بماند.

 

بهترین میکروبلیدینگ در مفتح کجاست؟

آیا در منطقه مفتح زندگی می کنید و به دنبال بهترین میکروبلیدینگ در مفتح هستید؟؟ برای داشتن بهترین انتخاب با ما همراه باشید. از آنجا که این روش مورد استقبال زیادی قرار گرفته است، انتخاب بهترین میکروبلیدینگ در مفتح بسیار اهمیت دارد. معمولاً تعداد مراکز و سالن‌های آرایشی که خدمات میکروبلیدینگ ارائه می‌دهند در این منطقه زیاد هستند و روزانه به تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. اما چگونه می توان به یک سالن آرایشی و یا بهترین میکروبلیدینگ در مفتح اعتماد کرد؟ همانطور که خبر دارید، میکروبلیدینگ یک روش بسیار حساس است و نسبت به دیگر روش های تاتو دقت بسیاری هنگام اجرای آن لازم است. بنابراین برای انتخاب بهترین میکروبلیدینگ در مفتح حتماً به نکات گفته شده در زیر توجه کافی داشته باشید:

بهترین میکروبلیدینگ در مفتح کجاست؟داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت: هر مرکزی برای انجام فعالیت های زیبایی نیاز به داشتن مجوز از وزارت بهداشت دارد. در صورت نداشتن این مدرک مطمئن باشید مرکز زیبایی دارای کمبودهای زیادی است.

رعایت نکات بهداشتی: این روزها به‌خاطر شویا ویروس کرونا رعایت نکات بهداشتی بسیار اهمیت پیدا کرده و استفاده از دستکش ماسک سوزن و قلم یکبار مصرف میکروبلیدی جز الزامات است. بنابراین قبل از هر کاری توجه داشته باشید که نکات بهداشتی توسط سالن زیبایی رعایت میشود یا نه.

همکاری با پیگمنتر های باتجربه و حرفه ای: کسانی که در سالن زیبایی فعالیت می کنند باید تجربه و مهارت کافی در اجرای این روش داشته باشند برای اطلاع از این ویژگی می‌توانید با دیگر مراجعه کنندگان سالن زیبایی گفتگو کنید در صورت داشتن رضایت کامل اطمینان شما نسبت به میزان کیفیت کار پیگمنتر بیشتر می شود.

مشتری مداری تکنسین: برخورد محترمانه تک تمام تکست سالن زیبایی بسیار اهمیت دارد به گونه‌ای که هر فردی با مراجعه به سالن به نحوه برخورد تمام کارکنان مجموعه توجه می‌کند و در صورت رفتار ناپسند هیچ کس حاضر به مراجعه دوباره نخواهد بود.

معمولاً تمام سالن‌های زیبایی حرفه ای رفتاری خوب و صمیمانه با مشتریان دارند تا بتوانند آنها را به مشتری دائمی تبدیل کنند.

میکروبلیدینگ یک روش نیمه دائمی است : این روش جز آرایش های نیمه دائمی ابرو بست که تا ابد باقی نمی ماند. اما در صورتی که ترمیم انجام دهید، برای همیشه ظاهری زیبا خواهید داشت. به طور کلی، روش میکروبلیدینگ حدود ده الهی ۱۸ ماه ماندگاری دارد که میزان ماندگاری آن به مهارت پیگمنتر و مواد استفاده شده در تاتو و نوع پوست بستگی دارد.همچنین اگر برای ترمیم ابرو به سالن زیبایی مراجعه نکنید، ابروها کم کم رنگ خود را از دست می دهند و در نهایت ناپدید خواهند شد. البته فراموش نکنید، کسانی که پوست چرب دارند این روش ماندگاری کمتری برای آنها خواهد داشت. بنابراین قبل از شروع این کار حتماً نوع پوست خود را به پیگمنتر اعلام کنید.

 

چگونه می توانیم یک متخصص حرفه ای برای اجرای میکروبلیدینگ انتخاب کنیم؟

این روش کار راحتی نیست و نیاز است برای اجرای آن از یک متخصص ماهر کمک بگیرید. برای این کار می توانید در گوگل جستجو کنید و مراکزی که میکروبلیدینگ انجام می‌دهند و در منطقه مفتح قرار دارند را پیدا کنید. اما برای انتخاب باید تحقیقات زیادی انجام دهید و فاکتورهایی که قبلا برایتان نام برده ایم را هنگام انتخاب در نظر گرفت. از آنجا که این روش مستقیماً با سلامتی شما سر و کار دارد؛ برای پیدا کردن بهترین پیگمنتر میکروبلیدینگ باید حساسیت زیادی به خرج دهید و موارد متعددی را در ذهن خود بسپارید تا انتخاب درستی انجام دهید. تحقیق کنید برای انجام میکروبلیدینگ چه مدارک و مجوزهای لازم است و هنگام انتخاب متخصص باید داشتن مجوز و مدارک را جویا باشید.

 • برای اطمینان از داشتن مدارک و مجوزها می توانید در سایت های اطلاع رسانی پیج شخصی فرد و یا دفتر مجموعه زیبایی کمک بگیرید.
 • همچنین با کسب اطلاعات در مورد روش میکروبلیدینگ به شما در انتخاب درست بسیار کمک می کند و باعث می‌شود که پیگمنتر بداند شما اطلاعات مفید و دقیقی در مورد این روش دارید.

 

حتما نمونه کاری های پیگمنتر را مشاهده کنید : اکثر پیگمنترها نتیجه کارشان را در شبکه های اجتماعی به نمایش می گذارند تا دیگران در صورت رضایت برای انجام میکروبلیدینگ مراجعه فرمایید. شما از این طریق می توانید از میزان کیفیت پیگمنترهای مختلف آگاه شوید و همچنین با مشتریان سابق مجموعه ارتباط برقرار کنید و هر سوالی که دارید از آنها بپرسید‌. معمولاً مشتریان در شبکه‌های اجتماعی میزان رضایتشان را بیان می کنند. شما هم با خواندن دیدگاه و نظرات آنها می توانید اطلاعات مفیدی به دست آورید. هنگام مشاهده نمونه کارهای پیگمنتر حتما عکس های قبل و بعد مشتریان را با دقت نگاه کنید. این کار باعث می‌شود با سبک کار پیگمنتر آشنا شوید. دقت داشته باشید، افرادی که کار میکروبلیدینگ ابرو انجام می‌دهند سعی می کنند مدل ابرو متناسب با فرم صورت شما انجام دهند. البته نسبت به سلیقه شخصی افراد هم احترام قائل اند.

 

چگونه برای انجام میکروبلیدینگ آماده شوید : حال که تصمیم خود را برای انجام این روش گرفته‌اید قبل از شروع کار باید یک جلسه مشاوره با پیگمنتر داشته باشید. متخصص میکروبلیدینگ در این جلسه مدل ابروهای شما را بررسی می کند و در مورد نکات این روش اطلاعات کافی در اختیار شما قرار می دهد. همچنین در این جلسه مدل اولیه ابروهایتان را با مداد ترسیم می کند تا شما بتوانید نتیجه نهایی را مشاهده کنید. همچنین اگر مدل خاصی برای انجام میکروبلیدینگ در نظر دارید، حتماً به پیگمنتر اطلاع دهید و تمام انتظاراتی که از این روش دارید بیان کنید. اگر در جلسه مشاوره با پیگمنتر به یک نتیجه نهایی رسید و در مورد تمام نکات با یکدیگر هم عقیده بودید، برای انجام میکروبلیدینگ می توانید اقدام کنید.چگونه می توانیم یک متخصص حرفه ای برای اجرای میکروبلیدینگ انتخاب کنیم؟

 

اجرای میکروبلیدینگ چقدر طول می کشد؟

انجام میکروبلیدینگ بعد از طراحی فرم دلخواه ابرو با توجه به سن و چهره فرد آغاز می‌شود که ممکن است حدود دو ساعت طول بکشد. همانطور که گفتیم برای اجرای آن از ابزار مخصوص استفاده می‌شود تا خطوطی همانند هاشور در جهت رویش موها و به نازکی تارهای مو ایجاد شود. خوب است بدانید مقدار پذیرش رنگ توسط پوست برای هر فردی متفاوت است. بنابراین این روش نیاز به تکرار دارد تا به نتیجه دلخواه برسید. همچنین بهتر است با مزایای میکروبلیدینگ ابرو آشنا شوید:

 • از آنجا که نتیجه کار ابرو به دلیل ایجاد خطوط های نامنظم طبیعی تر از دیگر تکنیک های قرینه سازی و تاتو ابرو است، خانم ها از این روش بیشتر استقبال می کنند.
 • کسانی که دچار بیماری های پوستی یا ریزش مو هستند روش میکروبلیدینگ برای ترسیم آرایش نیمه دائمی ابرو گزینه بهتری است.
 • به خاطر سطحی بودن خراش های ایجاد شده مقدارخونریزی درد و همچنین دوره نقاهت میکروبلیدینگ بسیار کم است.
 • از آنجا که این روش روش نیمه دائمی ابروز میتوان هر چند وقت یکبار مدل ابرو را تغییر داد.

 

در چه مواردی میکروبلیدینگ غیر قابل انجام است؟

در صورتی که در شرایط زیر قرار بگیرید، انجام روش میکروبلیدینگ مناسب نخواهد بود:

 • خانم هایی که در دوره بارداری و شیردهی قرار دارند؛ از انجام میکروبلیدینگ پرهیز کنند.
 • کسانی که دچار بیماری هایی مانند اختلال سیستم ایمنی، صرع هستند، نباید از این روش استفاده کنند.
 • کسانی که مجبور هستند از داروهایی مانند آسپیرین و رتینول استفاده کنند؛ برای انجام میکروبلیدینگ باید با پزشک خود مشورت کنند که در صورت موافقت باید یک هفته قبل از انجام میکروبلیدینگ مصرف این گونه داروها را کنار بگذارند.
 • رنگ کردن ابرو حدودا چند روز قبل از انجام میکروبلیدینگ ممنوع است.
 • در صورتی که پوستتان دچار آفتاب سوختگی شده است؛ انجام این کار را به بعد موکول کنید تا پوستتان بهبود یابد.
 • اگر به تازگی از روش های لایه برداری و یا لیزر برای رفع موهای زائد استفاده کرده اید باید حدود دو هفته برای انجام میکروبلیدینگ صبر کنید.
 • روز انجام میکروبلیدینگ از مصرف چای قهوه و نوشیدنی های الکل دار پرهیز کنید.
 • وجود اختلال گردش خون و هر نوع اختلال خونی، وجود بیماری های پوستی در ناحیه مورد نظر
 • در صورتی که به تازگی بوتاکس انجام داده اید، برای انجام میکروبلیدینگ باید با پزشک خود مشورت کنید.
 • اگر در ناحیه ابرو شکستگی دارید، احتمال انجام این روش کم است.

 

عوارضی که بعد از میکروبلیدینگ شما را تهدید می کند:

هر روش زیباسازی با عوارض ناگواری همراه است. اما در صورتی که به یک متخصص حرفه ای مراجعه کنید درصد بروز چنین عوارض بسیار کاهش پیدا می‌کند.

حال در مورد مشکلاتی که ممکن است بعد از انجام میکروبلیدینگ اتفاق بیفتد؛ صحبت می کنیم.

عفونت: خاطر جراحتی که توسط روش میکروبلیدینگ بر روی پوست ایجاد می شود؛ احتمال انتقال بیماری های خطرناک عفونی مانند اچ آی وی، عفونت های پوستی وجود دارد. بنابراین اگر پیگمنتر از وسایل و تجهیزات ضد عفونی نشده استفاده کند، احتمال انتقال بیماری در این روش بسیار زیاد است.

بنابراین قبل از شروع میکروبلیدینگ حتماً با پیگمنتر خود در مورد این نکته صحبت کنید.

واکنش های آلرژیک: بروز این اتفاق هنگام انجام میکروبلیدینگ بسیار نادر است. اما احتمال رخ دادن آن وجود دارد. مثلا، پوست شما نسبت به رنگ انتقال داده شده  حساسیت نشان می دهد.

آسیب دیدن بافت پوست: این عارضه زمانی اتفاق می‌افتد که برای اجرای این روش از قلم و سوزن های نامناسب استفاده شود و ابزار در عمق بیشتری از پوست فرو رود.

دیر خوب شدن زخم های پوستی: معمولا کسانی که بد زخم هستند و زخم های ایجاد شده بر روی پوستشان دیر خوب می شود با این مشکل روبرو می شوند. بنابراین حتماً این نکته را به پزشک خود اطلاع دهید.

دیگر عوارض این روش شامل موارد زیر می باشد:

 • کاشت نامناسب رنگدانه ها در خطوط ایجاد شده
 • برشهای ناهماهنگ در دو ابرو
 • به جای گذاشتن خطوط سفید برای جداسازی ناحیه آرایشی ماندن جای زخم و اسکار

عوارضی که بعد از میکروبلیدینگ شما را تهدید می کند:پیشگیری از عوارض میکروبلیدینگ بهتر از درمان آن است.

به راحتی می توان از اتفاق افتادن تمام عوارضی که نام بردیم، جلوگیری کرد. چرا که عوارض گفته شده کاملاً زمینه‌ای هستند و در شرایط خاصی اتفاق می‌افتند‌. پس بهتر است قبل از شروع هر کاری به مراقبت های توصیه شده قبل و بعد از روش زیبایی توجه کافی نشان داد. برای این کار باید به توصیه های پیگمنتر توجه داشته باشید و در صورت داشتن شرایط خاص حتما به پزشک اطلاع دهید. همچنین برای انجام مراقبت های قبل و بعد از میکروبلیدینگ نهایت تلاش خود را انجام دهید. یک پیگمنتر ماهر بعد از به اتمام رسیدن میکروبلیدینگ اجازه می‌دهد حدود دو ساعت استراحت کنید. سپس با وسیله گوش پاک کن که به آب استریل آغشته شده است، تمام رنگ های اضافی ابرو را پاک می کند. این کار باعث کاهش تورم و رفع سوزش در ناحیه اطراف ابرو خواهد شد. در صورتی که مشاهده کردید ظاهر ابرو ها پر رنگ است و نتیجه کار آن چیزی که شما در ذهن دارید، نشده نگران نباشید. ظاهر ابرو میکرو شده بعد از مدت کمرنگ می شود و با گذشت زمان و انجام ترمیم نتیجه نهایی را مشاهده خواهید کرد. برای عدم مواجه شدن با عوارض میکروبلیدینگ مراقبت های زیر را انجام دهید:

 • سعی کنید ابروهای تان را از رطوبت دور نگه دارید.
 • خشک نگهداشتن ابرو ها باعث جذب بهتر رنگدانه ها می شود.
 • از رفتن به حمام خیلی داغ پرهیز کنید.
 • از دستمال خشک برای حذف رطوبت ناحیه ابرو استفاده نمایید.
 • سعی کنید تا به پایان رسیدن دوره بهبودی آب به ناحیه ابروها نرسد از وسایل آرایشی برای ناحیه ابرو استفاده نکنید. استفاده از روغن نارگیل بعد از دو هفته به روند بهبودی ابروهایتان کمک می کند.

قبل از میکروبلیدینگ در معرض آفتاب قرار نگیرید : سعی کنید قبل از میکروبلیدینگ پوست خود را در برابر آفتاب سوختگی محافظت کنید. هر چقدر پوست شما تیره تر شود و یا پوستتان را برنزه کنید، رنگ میکروبلیدینگ توسط پوست پذیرا نخواهد بود. همچنین آفتاب سوختگی باعث می شود که ابروها دیرتر بهبود یابد. پس از حدود دو هفته قبل از مراجعه هنگام بیرون رفتن از منزل از کلاه لبه دار استفاده کنید و استفاده از کرم ضد آفتاب را فراموش نکنید.

ابروهایتان را با موچین برندارید : همان طور که گفتیم، میکرو‌بلیدینگ فرم مناسب ابروها را برای شما ایجاد خواهد کرد. بنابراین نیازی نیست قبل از این کار ابروهایتان را بردارید و بهتر است حدود یک هفته مانده به اجرای میکروبلیدینگ به آنها دست نزنید تا بهترین حالت متناسب با ابروهای طبیعی خود ایجاد شود.

 

نکاتی که باید بعد از انجام میکروبلیدینگ رعایت کنید.

 • در صورتی که بعد از انجام این روش در ناحیه ابرو دچار خارش شدید، این وضعیت کاملا طبیعی است. اما هرگز محل مورد نظر را نخارانید.
 • حدود دو هفته از انجام فعالیت هایی مانند ورزش که باعث تعریق بیش از اندازه بدن شما می شود، بپرهیزید.
 • به مدت یک هفته از وسایل نقلیه رو باز و همچنین قرار گرفتن در مقابل نور خورشید خودداری کنید تا ناحیه ابروها بهبود یابد و از مصرف غذاهای پر ادویه خودداری کنید.
 • حدود دو هفته بر روی صورت نخوابید.
 • بعد از انجام میکروبلیدینگ از مصرف سیگار خودداری کنید.
 • به مدت دو هفته در ناحیه ابرو ها نباید از محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده نمایید.

کلام آخر

داشتن ابرو های زیبا و هماهنگ با فرم صورت تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی چهره می گذارد. همچنین باعث افزایش اعتماد به نفس فرد و برقراری ارتباط بهتر اجتماعی خواهد شد. امیدوارم بهترین میکروبلیدینگ در مفتح را به خوبی شناخته باشید.

دسته‌بندی نشده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *