بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در تهرانپارس

بهترین میکروبلیدینگ ابرو در پونک

 میکروبلیدینگ در تهرانپارس

این روزها بیشتر خانم ها به دنبال راهی هستند که ابروهایشان با فرم دهی و پرپشت‌کردن زیباتر جلوه دهند. در این زمینه محصولات و خدمات زیبایی بسیاری وجود دارد. محصولاتی مانند مداد ابرو، ماژیک ابرو، سایه ابرو که هر کدام نتیجه متفاوتی بر روی ابروها خواهد داشت. اما یک روشی که بتوان برای همیشه و دائمی از آن استفاده کرد و با شستشو به راحتی پاک نشود چه روشی است؟ روش های مختلفی در سالن های زیبایی مانند میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ، تاتو ابرو، شیدینگ ابرو، هاشور ابرو و غیره به عنوان یک روش ماندگار انجام می‌شود و افراد مختلف با توجه به نتایج هر کدام از روش ها تصمیم می گیرند کدام روش را انجام دهند. اما اگر به دنبال یک روش جدید هستید تا ابروهایتان با ظاهری طبیعی پرپشت به نظر برسد، میکروبلیدینگ بهترین گزینه است. این روش با پر کردن فضای خالی ابروها و همچنین فرم دهی و قرینه سازی ابرو ها کمک می کند به ظاهر دلخواهی ابرو خود دست یابید.در صورتی که در منطقه تهرانپارس زندگی می کنید و به دنبال بهترین میکروبلیدینگ در تهرانپارس هستید با ما در این مقاله همراه باشید تا هم در مورد این روش بیشتر اطلاعات کسب کنید و هم با بهترین میکروبلیدینگ در تهرانپارس آشنا شوید.

 میکروبلیدینگ در تهرانپارسبهترین میکروبلیدینگ در تهرانپارس کدام است؟

بهترین میکروبلیدینگ در تهرانپارس باید خصوصیات ویژه ای داشته باشد. یکی از مهم ترین مزایای بهترین میکروبلیدینگ در تهرانپارس استفاده از بهترین و پیشرفته‌ترین ابزار ها است. در واقع هر مرکزی وظیفه دارد برای انجام میکروبلیدینگ از وسایل کاملا استریل شده و یکبار مصرف استفاده کند.

نکته مهم دیگری که در انجام میکروبلیدینگ وجود دارد این است که طراحی ابرو ها باید به صورت کاملا طبیعی انجام شود و تارهای ایجاد شده باید کامل شبیه به تار های طبیعی مو باشد. پس برای رسیدن به چنین نتیجه ای تجربه بالای پیگمنتر بسیار اهمیت دارد.

 ماندگاری ابروها متوسط بهترین میکروبلیدینگ در تهرانپارس تضمین می‌شود

زمانی که شما به بهترین میکروبلیدینگ در تهرانپارس مراجعه کنید ماندگاری ابروها کاملا تضمین می شود. البته این نکته را هم بدانید این روش در مقایسه با تاتو ماندگاری کمتری دارد. چرا که در روش های قدیمی از دستگاه های قدیمی و رنگ های درصد بالا استفاده می شد و رنگ به لایه های زیرین پوست نفوذ می‌کرد که اصلاً کار درست و اصولی نبود.

اما در روش میکروبلیدینگ در مقایسه با تاتو ابرو رنگدانه ها به لایه های سطحی تر پوست نفوذ می کند. و این روند مزایای مختلفی به همراه دارد. مثلاً در روش قدیمی تاتو شما بعد از مدتی با تغییر رنگ ابرو ها مواجه می شدید و یا اگر مدل ابرو را دوست نداشتید، باید مدت طولانی مدل ابروها را تحمل می کردید. اما میکروبلیدینگ در صورت عدم رضایت به راحتی قابل پاک شدن است.

معرفی بهترین مرکز میکروبلیدینگ

همانطور که می دانید زیبایی ابرو ها تاثیر بسزایی بر روی صورت شما دارد و بسیاری از شماها به دنبال بهترین میکروبلیدینگ در تهرانپارس هستید تا بتوانید با استفاده از این روش ابروهای خود را به فرم دلخواه و زیبا ترسیم کنید. البته روش‌های دیگری برای زیبا سازی ابرو ها وجود دارد که جدیدترین و پر استقبال ترین روش، میکروبلیدینگ ابرو است. برای انجام آن به بهترین صورت ممکن باید بتوانید به بهترین مرکز میکروبلیدینگ مراجعه کنید تا با خیال راحت ابروهای خود را به دست پیگمنتر حرفه ای بسپارید.

از آنجا که این روزها خانم های زیادی قصد انجام میکروبلیدینگ را دارند. ما تصمیم گرفتیم بهترین میکروبلیدینگ را به شما معرفی کنیم. مرکز میکروبلیدینگ سمانه بیوتی یکی از بهترین مرکز ها در زمینه آرایش دائمی و نیمه دائمی ابروست. این مرکز زیر نظر سرکار خانم سمانه مصرعی اداره می شود که ایشان دارای مدرک بین المللی ژیک آلمان و وزارت فنی و حرفه ای کشور می باشد.

معرفی بهترین مرکز میکروبلیدینگآشنایی با خدمات مجموعه سمانه بیوتی

این مجموعه بهترین و با کیفیت ترین خدمات آرایش و گریم صورت در محیط کاملا متفاوت ارائه می دهد و در حوزه زیبایی دائمی و نیمه دائمی خدمات زیر را شامل می‌شود:

 • میکروپیگمنتیشن
 • میکروبیلدینگ
 • میکروشیدینگ
 • میکروبیلدینگ با متد تخصصی
 • کاشت مژه
 • لیفت و لمینت مژه
 • میکروپیگمنتیشن لب
 • هاشور خط چشم
 • تاتو خط چشم
 • قرینه سازی ابرو
 • پاک کردن تاتو

همچنین این مجموعه علاوه بر ارائه خدمات زیبایی در حوزه آموزش میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن فعالیت می‌کند و هم اکنون یک فرصت ویژه برای یادگیری علاقه‌مندان به این روش ترتیب داده است. در صورتی که دوست دارید این دو روش را به صورت تخصصی یاد بگیرید توصیه می کنیم کلاس های پاییزه خانم مرصعی را از دست ندهید.

برای حضور در این مجموعه می توانید از شنبه الی پنجشنبه در ساعات ۹ الی ۸ شب مراجعه کنید. برای حضور در روز جمعه باید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

میکروبلیدینگ برای آرایش ابرو ها چه کار میکند

این روش یک روش نیمه دائمی آرایش ابرو است که با توجه به فرم صورت و حالت ابروها طراحی می‌شود و باعث می‌شود ابروها پرتر به نظر برسد. معمولا خانم هایی که ابروهای کم پشت دارند، برای پر تر کردن ابرو از ابزارهای مختلفی مانند مداد چشم و ابرو سایه ابرو استفاده می‌کنند. اما این روش ها به راحتی پاک می شود و جز آرایش دائمی ابرو به حساب نمی آید و بیشتر خانم ها برای استفاده همیشه از لوازم آرایش برای پرتر نشان دادن بعد از مدتی ابروهایشان احساس خستگی می کنند. میکروبلیدینگ روشی است که به مدت چند ماه تا یک سال می تواند ماندگار بماند. بدون این که به لوازم آرایش نیاز شود. پس در صورتی که از ظاهر ابروها و حالت آن ناراضی هستید یا فکر می کنید ابروهای کم پشتی دارید این روش برای شما بهترین گزینه است. با این روش می توانید فرم دلخواهی به ابروهای خود بدهید و برای همیشه آنها را پرتر نشان دهید.

مدل ابرو ها در میکروبلیدینگ چگونه طراحی می شود؟

طراحی مدل ابرو بستگی به مهارت پیگمنتر دارد. او باید بتواند تمام موارد مهم را بررسی کند و با توجه به فرم چهره و زوایای مختلف اجزای صورت بهترین مدل را برای ابروهای شما طراحی کند. سپس در مورد آن با شما مشورت کند تا از میزان رضایت مدل طراحی شده باخبر شود.  سپس بعد از تایید مدل ابرو توسط شما میکروبیلدینگ را اجرا کند.

در حقیقت بهترین فرم برای اجرای میکروبلیدینگ فرم طبیعی خود ابروهای شماست. در صورت غیر طبیعی بودن مدل، ابروها ظاهر شما را غیر متعارف جلو می دهد. البته انتخاب رنگ برای اجرای میکروبیلدینگ بسیار اهمیت دارد. انتخاب رنگ همانند انتخاب فرم ابرو با توجه به فرم چهره، رنگ و نوع پوست شما باید انجام شود.

مدل ابرو ها در میکروبلیدینگ چگونه طراحی می شود؟در روش میکروبلیدینگ از ابزارهای مخصوص استفاده می شود

در روش میکروبلیدینگ برای ایجاد ظاهر طبیعی ابرو ها از ابزارهای مختلفی استفاده می شود که مهمترین ابزار آن یک قلم با تیغ های بسیار نازک است. کار این ابزار ایجاد خطوط شبیه به تار موی ابرو می باشد. با کشیدن قلب مخصوص میکروبلیدینگ در قسمت های خالی ابرو باعث می شود خطوطی نازک به داخل سطح اولیه ابرو وارد شود و رنگدانه ها را به داخل پوست قرار گیرند.

ماندگاری روش میکروبلیدینگ چقدر است؟

خیلی از خانم ها در مورد میزان ماندگاری میکروبلیدینگ سوال می‌پرسند. این روش جزء روش های نیمه دائمی طراحی ابرو به حساب می‌آید و به مرور زمان خطوط ایجاد شده کمرنگ می شود.  البته ماندگاری واقعی این روش به جنس پوست، نوع رنگ و مهارت متخصص بستگی دارد. به صورت تقریبی می‌توان گفت میکروبلیدینگ حدود یک الی دو سال ماندگاری دارد که بعد از کمرنگ شدن باید دوباره برای  پر رنگ کردن خطوط این روش را تکرار کنید.

میکروبلیدینگ مطابق با خواب موهای ابرو طراحی می شود

از آنجا که با استفاده از این روش خطوط بسیار ریز و ظریف در لابلای موهای ابرو ایجاد می شود و زاویه خطوط مانند خواب موهای ابرو است، تشخیص آن با تارهای واقعی ابرو سخت است. خراشی که با استفاده از این روش بر روی ناحیه ابرو ایجاد می‌شود عمیق نیست و پوست نسبت به دیگر روش های طراحی ابرو زودتر بهبود می یابد. دیگر مزایای این روش این است که شما برای آرایش روزانه و حاضر شدن زمان کمتری نیاز خواهید داشت و چهره شما همیشه شاداب با ابروهای طبیعی و زیبا به نظر می رسد. البته در صورتی که از این روش ناراضی باشید، می‌توانید خطوط را بعد از مدتی به راحتی پاک کنید. اگر هم آستانه تحمل تان کم است و بعد از انجام میکروبلیدینگ احساس درد داشتید به وسیله پماد بی حسی درد خود را کاهش می دهید. معمولاً درد بعد از میکروبلیدینگ بسیار کم و قابل تحمل است.

اگر داروی خاصی مصرف می‌کنید حتماً قبل از میکروبلیدینگ به متخصص اطلاع دهید

روش میکروبلیدینگ مانند هر روش زیباسازی قبل از انجام نیاز به مراقبت های خاص دارد. پس در صورتی که از داروی خاصی مصرف می کنید یا به بیماری خاصی مبتلا هستید، حتماً در روز مشاوره به متخصص مربوطه اطلاع دهید. این کار باعث می شود از بروز هرگونه عارضه خطرناک به راحتی جلوگیری گردد و مشکل خاصی شما را تهدید نکند.

حتماً در مورد توقعات خود با متخصص صحبت کنید

یکی از کارهای حیاتی که باید قبل از انجام میکروبلیدینگ انجام دهید، صحبت در مورد انتظارات حاصل از انجام میکروبلیدینگ است. شما در روز مشاوره موظف هستید نتیجه‌ای که از انجام میکروبلیدینگ در ذهن خود دارید با متخصص در میان بگذارید تا او نسبت به آن آگاه باشد و مطابق با خواسته هایتان میکروبلیدینگ را انجام دهد.

حتماً در مورد توقعات خود با متخصص صحبت کنیدچه کسانی نباید میکروبلیدینگ انجام دهند؟

در صورتی که شرایط گفته شده در زیر را دارید بهتر است از انجام این روش خودداری کنید:

 • خانم‌هایی که باردار هستند.
 • افرادی که مبتلا به کلوئید هستند و یا پیوند عضو انجام داده اند. ابتلا به بیماری کبد یا بیماری ویروسی مثل هپاتیت
 • افرادی که با بیماریهای منتقل شونده از طریق خون دچار هستند مانند اچ آی وی
 • کسانی که در نزدیکی ابرو تزریق انواع فیلر داشتند. این کار را باید با توجه به نظر پزشک انجام دهند.
 • افرادی که به تازگی شیمی ‌درمانی انجام دادند. کسانی که دچار بیماری های پوستی هستند. مانند اگزما، راش و زونا
 • کسانی که پوست بسیار چرب دارند.
 • کسانی که از قبل ابروهای تاتو دائمی انجام دادند برای اجرای میکروبلیدینگ گزینه مناسب نیستند.
 • کسانی که به الکل و مواد بی حس کننده حساسیت دارند.
 • زنانی که در دوره شیردهی قرار دارند.
فواید میکروبلیدینگ ابرو

حال باید با فواید میکروبلیدینگ در موارد گفته شده  آشنا شوید تا بهتر بتوانید این روش را درک کنید:

ماندگاری قابل قبول: یکی از مزایای میکروبلیدینگ نتایج ماندگار است. مانند تاتو ظاهر ابرو کاملا بهبود می یابد و حدود چند ماه الی یک سال ماندگاری دارد. در این مدت دیگر نیازی نیست از روش های آرایشی ابرو استفاده کنید.

عدم نیاز به نگهداری: با اجرای میکروبلیدینگ ابرو دیگر نیازی ندارید ابروهایتان را اصلاح کنید. یکی از راحت ترین راه برای داشتن ابروهای بی نقص میکروبلیدینگ است که نیاز به نگهداری خاصی ندارد.

سریع ترین راه برای رفع عیوب ابرو: این روش برای افرادی که دچار بیماری خاصی هستند و به خاطر آن ابروهای خود را از دست دادند، بسیار مناسب است. این روش یک روش کاملاً سریع برای به دست آوردن ابروهای بی نقص شناخته می شود.

 نتایج کاملا طبیعی: این روش در مقایسه با دیگر روش ها نتایج بسیار طبیعی تری به همراه دارد و متناسب با فرم ابروهایتان اجرا می شود.

بدون درد و کاملا ایمن: روش تقریب بدون درد اجرا می شود و کاملا بی خطر است. معمولاً اجرای میکروبلیدینگ با توجه به نکات لازم عوارض جانبی خاصی ندارد.

صرفه جویی در وقت: بیشتر خانم هایی که مشغله کاری زیادی دارند، دوست دارند خیلی سریع ابروهایشان را آرایش کنند. این روش مناسب ترین روش برای این دسته از خانم ها به شمار می آید که با اجرای آن دیگر دغدغه برای کشیدن ابروهایشان نخواهند داشت و هر روز با ظاهری کاملا آراسته بدون تلف کردن وقت آماده می شوند.

فواید میکروبلیدینگ ابروعدم نیاز به خرید محصولات آرایشی: با صرف هزینه ای بابت میکروبلیدینگ دیگر به خرید محصولات آرایشی نیاز نخواهد بود. در واقع این روش یک سرمایه گذاری است و اگرچه نسبت به محصولات آرایشی هزینه بیشتری دارد اما ماندگاری آن طولانی تر است.

نتایج ضد آب: یکی از مشکلات رایجی که خانم ها هنگام آرایش ابرو هایشان دارند پاک شدن سریع بعد از شستن صورت یا هنگام تعریق است. اما روش میکروبلیدینگ دیگر این دغدغه ها را به همراه ندارد.

نیازی نیست از سوزن بترسید. اگر فکر می‌کنید از سوزن روش میکروبلیدینگ می‌ترسید باید بگوییم که این روش با استفاده از پمادهای موضعی بی حس کننده بدون احساس درد قابل اجراست. شما هنگام اجرای میکروبلیدینگ هرگز  درد سوزن را احساس نمی کنید و کاملاً با آرامش خاطر برای اجرای آن آماده می شوید.

آیا روش میکروبلیدینگ از تاتو ابرو گران‌تر است؟

از آنجا که روش میکروبلیدینگ ظاهری طبیعی تر و بهتر برای ابروها به همراه دارد و نسبت به روش تاتو جدید تر است، احتمالا قیمت بالاتری دارد. بنابراین اگر دوست دارید ابروهایتان زیبا تر و طبیعی تر به نظر برسد و مانند تاتو حالت مصنوعی و غیر طبیعی نداشته باشد روش میکروبلیدینگ گزینه مناسب تری است. در واقع این روش نوعی تاتو به حساب می آید. با این تفاوت زیرپوست تزریق صورت نمی گیرد و عوارض و درد کمتری به دنبال دارد و همچنین بخاطر طبیعی بودن خط های ایجاد شده هیچکس متوجه ابروهای هاشور خورده نخواهد شد.

هزینه اجرای میکروبلیدینگ چقدر است؟

عوامل مختلفی بر روی هزینه میکروبلیدینگ تاثیرگذار است که در ادامه در مورد هر کدام از آنها صحبت می کنیم.

رنگ های مختلف برای اجرای میکروبلیدینگ وجود دارد: هر چقدر کیفیت رنگ بهتر باشد نتیجه اجرای این روش بهتر و هزینه آن بیشتر خواهد بود و مثلاً رنگ ارگانیک سالم تر از اما ماندگاری کمتری دارد و در آخر هاشورهای زده شده زودتر محو میشود بنابراین استفاده از این رنگ باعث می شود فاصله بین ترمیم کمتر شود و هزینه اجرای آن افزایش پیدا کند همچنین استفاده از رنگ های تیره ماندگاری بیشتری دارد و دیرتر از بین میرود.

هزینه اجرای میکروبلیدینگ چقدر است؟نوع پوست یک عامل تاثیرگذار در مدت ترمیم است: بر روی ماندگاری میکروبلیدینگ تاثیرگذار است و در نتیجه باعث می‌شود قیمت میکروبلیدینگ و مدت ترمیم افزایش پیدا کند. هر چقدر پوست‌ تر چرب تر باشد ماندگاری رنگ کاهش پیدا می‌کند و هاشور های ایجاد شده زودتر محو و کمرنگ می شود. البته برای رنگ پذیری پوست های چرب توصیه می‌شود قبل از اجرای میکروبلیدینگ اسکراپت انجام دهند. بنابراین قبل از هر کاری در مورد نوع پوست خود با پیگمنتر صحبت کنید.

مهمترین عامل تاثیرگذار بر روی قیمت مهارت پیگمتر است: هرچقدر مهارت پیگمنتر بیشتر باشد هزینه اجرای میکروبلیدینگ افزایش پیدا می‌کند. چراکه او با کسب تجربه های فراوان دقیقا می داند در چه سطحی از پوست هدف‌گیری را انجام دهد.

کلام آخر

حال که از روند میکروبلیدینگ و حساسیت های آن باخبر شده اید، حتما در انتخاب مرکز اجرای میکروبلیدینگ توجه کافی داشته باشید و نزد فردی بروید که در این زمینه از بهترین دستگاه ها استفاده کند و تجربه کافی را کسب کرده است.

آموزشزیبایی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *