هزینه میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟

هزینه میکروبلیدینگ ابرو به عنوان روش نوین هاشور ابرو در بین بانوان بسیار طرفدار پیدا کرده است. علت این استقبال را در مواردی زیادی می‌توان جستجو کرد. دلایلی همچون ماندگاری موقت، قرینه نمودن ابروها، از بین بردن نواقص ابرو، طبیعی بودن طراحی و از همه مهمتر هزینه میکروبلیدینگ ابرو باعث محبوبیت این روش شده است.

میکروبلیدینگ ابرو

همانطور که می‌دانید میکروبلیدینگ ابرو جزء روش‌های جدید تاتو ابرو محسوب می‌شود؛ ولی استقبال از این روش بسیار چشمگیر می‌باشد. دلایلی زیادی برای این محبوبیت وجود دارد، از مهمترین آنها می‌توان به موقتی بودن میکروبلیدینگ ابرو اشاره نمود.

هزینه میکروبلیدینگ ابرو

 

اگر در ذهن شما این مساله وجود دارد که هزینه ترمیم گاه به گاه میکروبلیدینگ ابرو چه قدراست ؟ بهتر است بدانید هزینه میکروبلیدینگ ابرو نسبت به مواقعی که باید برای اصلاح ابرو به آرایشگاه مراجعه نمایید و یا از لوازم آرایشی استفاده کنید، مقرون به صرفه تر خواهد بود. اما در موقتی بودن این روش مزیت‌هایی نهفته است که هزینه میکروبلیدینگ ابرو را پوشش می‌دهد. تصور کنید بدون اینکه موی ابروی خود را بتراشید، ابرویی کاملا طبیعی و مطابق مد روز داشته باشید؛ این را می‌توان مهمترین مزیت موقتی بودن این روش دانست. در این روش نیز مانند اکثر روش‌های زیبا سازی ابرو از سوزن‌های مخصوص برای القای رنگ به لایه‌های پوست استفاده می‌شود. در روش میکروبلیدینگ ابرو کشیدن خطوط به صورت دستی انجام می‌گیرد و میکرو کار در گرفتن نتیجه مناسب بسیار تاثیر گذار است.

هزینه میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو از روش‌هایی است که در آن از مواد اولیه و ابزارآلات مختلف استفاده می‌شود. همانطور که قبلا گفته شد، در این روش رنگدانه‌های طبیعی به وسیله سوزن به لایه‌ی میانی پوست تزریق می‌شود و برای داشتن نتیجه خوب، عوامل مختلفی دخیل هستند. متاسفانه در ایران برای انجام خدمات میکروبلیدینگ تعرفه مشخصی وجود ندارد.

هزینه میکروبلیدینگ ابرو

 

مراکزی که خدمات میکروبلیدینگ ابرو را انجام می‌دهند بسته به یک سری عوامل هزینه میکروبلیدینگ ابرو را تعیین می‌کنند. از عوامل تاثیر گذار در هزینه میکروبلیدینگ ابرو می‌توان از میکرو کار استفاده شده در مرکز، میزان و کیفیت رنگ استفاده شده، ابزارآلاتی که در کار استفاده می‌شود و مرکزی که به آن مراجعه می‌شود اشاره کرد. در انجام میکروبلیدینگ ابرو سعی کنید کیفیت را فدای هزینه نکنید؛ زیرا میکروبلیدینگ با سلامتی مرتبط است و در صورتی که مرکز نتواند بهداشت را رعایت نماید و یا از رنگ‌های غیر استاندارد استفاده شود خطرات زیادی شما را تهدید می‌کند. به صورت کلی هزینه میکروبلیدینگ ابرو در یک قیمت منطقی بین مراکز مطرح می‌شود، به نظر عقلانی است که قیمت‌های خیلی پایین‌تر و قیمت‌های خیلی بالاتر را حذف نمایید و مرکز مناسب را برای انجام میکروبلیدینگ ابرو انتخاب نمایید.

میکروبلیدینگ کار

به فردی که بعد از گذراندن دوره‌های آموزش میکروبلیدینگ ابرو توانسته است با موفقیت مدرک خود را اخذ نموده است. در صورت اخذ مدارک معتبر سازمان فنی و حرفه‌ای توسط فرد او مجوز کار در حوزه‌ی میکروبلیدینگ را کسب می‌کند. اصطلاحا به فردی که اجرای میکروبلیدینگ را به عهده می‌گیرد میکرو کار گفته می‌شود. این فرد در زمان آموزش میکروبلیدینگ ابرو نسبت به اناتومی صورت، انواع ابرو و ارتباط این دو با هم شناخت کافی به دست آورده است.

 

میکروبلیدینگ کار

این فرد توانایی طراحی و قرینه سازی ابرو انواع مختلف ابرو را دارد و مانند دستگاه کپی یک مدل را روی همه مراجعه کننده‌ها اجرا نمی‌کند. بدیهی است که میکرو کاری که در کار خود دقت بیشتری داشته و توانسته است تجربه و علم کافی در این زمینه بدست آورد هزینه میکروبلیدینگ ابرو که دریافت می‌کند بیشتری از فردی است که به تازگی این کار را شروع نموده است و یا مدرک معتبری در این زمینه ندارد. در انتخاب میکرو کار خود دقت داشته باشید متاسفانه تعداد زیادی از افراد با دیدن چند ویدیو در اینترنت شروع به این کار کرده اند و ممکن است نتوانند کار خود را به درستی انجام دهند.

نحوه اجرای میکروبلیدینگ ابرو

روش انجام میکروبلیدینگ ابرو از نطر اجرایی با روش‌های دیگری مانند فیبروز و میکروپیگمنتیشن تفاوت چندانی ندارد. فرق میکروبلیدینگ ابرو با فیبروز ابرو این است که در میکروبلیدینگ ابرو مانند فیبروز ابرو الگوی خاصی وجود ندارد؛ اما طراحی به صورت دستی انجام می‌گیرد. فرق میکروبلیدینگ ابرو با  میکروپیگمنتیشن ابرو در این است که در هر دو الگوی خاصی وجود ندارد؛ اما در میکروپیگمنتیشن ابرو از دستگاه برای کشیدن هاشورها استفاده می‌شود؛ ولی میکروبلیدینگ ابرو به صورت دستی انجام می‌شود. در میکروبلیدینگ ابرو مانند دیگر روش‌ها ابتدا باید مدل ابروی مورد نظر انتخاب شود و سپس ابروها بی‌حس می‌شوند. در ادامه مدل انتخاب شده روی پوست صورت کشیده می‌شود و به کمک خط کش دیوایدر، خط کش ژله‌ای و مداد طراحی هر دو ابرو را قرینه می‌نمایند.

 

نحوه اجرای میکروبلیدینگ ابرو

میکرو کار با انتخاب سوزن و رنگ مناسب پوست شما شروع به کشیدن هاشورها روی پوست می‌کند، در انتها کاور رنگ انجام می‌شود. بعد از اتمام میکروبلیدینگ ابرو آموزش‌های لازم برای مراقبت‌های بعد از آن داده می‌شود. ماندگاری این روش بسته به یک سری شرایط بین 8 ماه تا 1 سال متغیر است. میکرو کار ماهر تمام مراحل را با دقت و نمرکز بالا انجام خواهد داد و طبیعتا هزینه میکروبلیدینگ ابرو که توسط این فرد انجام می‌شود با میکرو کارهای مبتدی متفاوت خواهد بود.

ابزار مورد استفاده در میکروبلیدینگ ابرو

از دیگر عواملی که در تعیین هزینه میکروبلیدینگ ابرو تاثیر گذار خواهد بود ابزاری است که برای انجام میکروبلیدینگ ابرو استفاده می‌شود. در این روش از دو نوع ابزار استفاده می‌شود؛ ابزارآلات اندازه‌گیری و ابزار اجرا. ابزارهای اندازه‌گیری بعضی به صورت یک بار مصرف استفاده می‌شوند مانند نخ رنگی و بعضی مانند خط کش دیوایدر همیشه مورد استفاده قرار می‌گیرد. ابزار اجرا اما همگی از نوع یکبار مصرف انتخاب می‌شوند. سوزن‌های مورد استفاده در میکروبلیدینگ ابرو در دو نوع متفاوت در بازار موجود هستند. بسته به نوع پوست شما باید سوزن با سری متفاوت انتخاب شود. اصولا قلم‌ها یکبار مصرف نیستند اما نوع یکبار مصرف نیز به تازگی در بازار وجود دارد که بهتر است از آنها استفاده نمایید. طبیعتا در مراکزی که میکرو کار از دستکش، ماسک، سوزن و قلم یک بار مصرف استفاده می‌نمایند، بهداشت محیط کاری بیشتر است و به این مراکز بیشتر اعتماد می‌شود.

رنگ مورد استفاده در میکروبلیدینگ ابرو

رنگ‌های مورد استفاده در میکروبلیدینگ ابرو تنالیته رنگ قهوه‌ای هستند و تنوع کمی دارند. اما باز هم ترکیب آنها و ریختن انواع مکمل برای از بین بردن اثرات قرمزی و سبزی نیاز به داشتن اطلاعات کامل از رنگ پوست و مکمل‌های مورد نیاز آن است.

 

رنگ مورد استفاده در میکروبلیدینگ ابرو

البته ترکیب رنگ نیز مبحث مفصلی است که در دوره‌های آموزش میکروبلیدینگ ابرو به میکرو کار آموزش داده می‌شود. اما همانند هر محصول دیگری رنگ‌های مختلف از برندهای معتبر و غیر معتبر در بازار وجود دارند. انتخاب بهترین مارک رنگ‌های مخصوص میکروبلیدینگ ابرو به دلیل واردتی بودنشان هزینه زیادی دارد. متاسفانه در بعضی مراکز از رنگ‌های غیر استاندارد برای این کار استفاده می‌شود که عوارض زیادی برای مشتری خواهد داشت. پس می‌توان از عوامل تعیین کننده اصلی در هزینه میکروبلیدینگ ابرو به برند رنگی که میکرو کار از آن استفاده نموده است اشاره نمود.

مرکز میکروبلیدینگ ابرو

مراکز که در آنها خدمات میکروبلیدینگ ابرو انجام می‌گیرند نقش اصلی را در تعیین قیمت هزینه میکروبلیدینگ ابرو بازی می‌کنند. در واقع این مراکز هستند بر حسب بعضی آیتم‌ها هزینه میکروبلیدینگ ابرو را به مشتری اعلام می‌کنند. طبیعتا مرکزی که در رعایت بهداشت تمام نکات رعایت نموده است. در مرکز خود از بهترین میکرو کاران و باتجربه‌ترین آنها استفاده نموده است، از مواد اولیه مرغوب و ابزار یک بار مصرف استفاده می‌کنند و از سازمان بهداشت مجوز دارند، هزینه بیشتری از شما در خواست می‌کنند. ما توصیه می‌کنیم به مراکزی مراجعه نمایید که علاوه بر موارد ذکر شده، دارای محیطی آرام باشد و پرسنل در کمال آرامش مشغول به کار باشند.

 

مرکز میکروبلیدینگ ابرو

 

آرامش محیط علاوه بر اینکه بر تمرکز میکرو کار تاثیر دارد، باعث از بین رفتن استرس و اضطراب مراجعه کننده نیز می‌شود. مرکزی که برنامه منظمی دارد نیز می‌تواند مرکز خوبی معرفی نمود، زیرا داشتن برنامه دقیق جهت وقت دهی برای ترمیم بسیار حائز اهمیت است.

هزینه میکروبلیدینگ ابرو در تهران

با توجه به اینکه تهران کلان شهر بزرگی است، تعداد بی‌شمار مراکز میکروبلیدینگ همگی فول تایم مشغول فعالیت هستند و این نشان از محبوبیت این روش در بین بانوان ایرانی دارد. طبیعتا هزینه‌های داشتن مرکز میکروبلیدینگ برای افراد بیشتر از شهرهای دیگر است.حتی هزینه‌های جاری در مناطق مختلف تهران نیز با هم تفاوت دارد. به همین دلیل می‌توان ادعا نمود که هزینه میکروبلیدینگ ابرو در تهران نه تنها با شهرستان‌ها متفاوت است بلکه منطقه به منطقه نیز با هم تفاوت دارند. البته شاید به دلیل رقابت کاری این تفاوت قیمت خیلی به چشم نیاید.

 

حرف آخر اینکه در صورتی که برای زیباتر نمودن ابروی خود روش میکروبلیدینگ ابرو را انتخاب نموده‌اید بهتر است به مراکزی مراجعه کنید که تمام نکات بهداشتی در آن رعایت شده باشد و دارای مجوز باشد. بهتر است قبل از مراجعه به مرکز رزومه میکرو کار را بررسی نمایید. توجه داشته باشید که میکرو کار فقط یک مدل را روی تمام افراد پیاده نکرده باشد و با اصول میکروبلیدینگ آشنایی کامل داشته باشد. با وجود تعداد بیشمار مراکز میکروبلیدینگ، باز هم انتخاب بهترین مرکز برعهده شماست.

هزینه میکروبلیدینگ ابرو در تهران
با کمی تحقق می‌توانید بهترین‌ها را بیابید. در صورت نیاز به مشاوره می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره بگیرید.