هزینه آموزش میکرپیگمنتیشن چقدر است


آموزش میکرپیگمنتیشن

میکرپیگمنتیشن روشی است که در آن به کمک دستگاه رنگدانه‌ها به پوست القا می‌شوند. امروزه شرکت‌های زیادی در سطح اروپا و آمریکا در زمینه‌ی تولید انواع دستگاه‌ میکرپیگمنتیشن فعالیت می‌کنند. این دستگاه‌ها اصولا در نحوه کارکرد باهم تفاوت ندارند.

به تازگی دستگاه‌های میکرپیگمنتیشن هوشمند تبلت دار با ورود خود به بازار توانسته اند تحولی در این شیوه زیبا سازی صورت ایجاد نمایند. بعد از انتخاب روش مورد نظرتان شاید این سوال برایتان به وجود آید که هزینه آموزش میکرپیگمنتیشن چقدر است؟ در صورتی که به دنبال جواب هستید ما را در این مقاله همراهی کنید.

هزینه آموزش میکرپیگمنتیشن چقدر است

 

میکرپیگمنتیشن

همانطور که همه می‌دانیم، میکرپیگمنتیشن روشی نو در صنعت زیبا سازی پوست است. در گذشته‌ی نه چندان دور برای اینکه به ابروهای خود فرم دهید باید به یک تاتو کار مراجعه می‌کردید و او همانند مدلی که روی پوست بدن تاتو انجام می‌داد، روی ابروی شما نیز فرم ابروی مورد پسند شما را تاتو می‌کرد. این رنگ‌ها تقریبا تا آخر عمر با شما بود و حتی در صورت کم رنگ شدن اثرات رنگ سبز، قرمز و یا خاکستری روی پوست باقی می‌ماند. امروزه روش‌هایی مانند میکرپیگمنتیشن هاشورهای زده شده موقت هستند و شما همیشه می‌توانید مدل ابروی خود را تغییر دهید. همچنین این روش برای زیبا سازی چشم و لب نیز تدابیری اندیشیده است.

میکرپیگمنتیشن

با این دستگاه می‌توانید روی لب خود را رنگی نمایید و یا برای مدت موقتی خط چشم طراحی کنید. بهتر است بدانید آموزش مراحل انجام این متد طولانی است و به فردی که پس از گذراندن این دوره‌ها توانایی انجام فعالیت دارد را پیگمنتر می‌نامند. شاید اولین سوالی که به ذهن شما می‌آید این است که هزینه آموزش میکرپیگمنتیشن چقدر است؟ و یا هزینه انجام میکرپیگمنتیشن چقدر است؟ متاسفانه این آموزش‌ها نیز مانند بقیه موارد در ایران به دلیل وجود تورم و نابسامانی قیمت ارز در نوسان است.

پیگمنتر

همانطور که در بالا گفته شد به فردی که آموزش‌های لازم برای انجام متد میکرپیگمنتیشن را گذرانده باشد، پیگمنتر می‌گویند. او در دوره‌های میکرپیگمنتیشن

 • انواع دستگاه‌ها و سوزن‌ها را می‌شناسد
 • انواع پوست و نحوه ماندگار نمودن رنگ در پوست را می‌آموزد
 • موارد منع میکروپیگمنتیشن را فرا می‌گیرد
 • رنگها را می‌شناسد
 • ترکیب رنگ را می‌آموزد
 • دکوپاژ ابرو، چشم، لب، روشن کردن رنگ‌های تیره بدون مواد شیمیایی از مواردی هستند که به پیگمنتر آموزش داده می‌شود.
 • طراحی ابرو به کمک ابزار را فرا می‌گیرد
 • نحوه کشیدن ابرو به وسیله دستگاه را یاد می‌گیرد
 • انواع مدل ابرو که برای افراد مناسب است را می‌شناسد
 • انواع قرینه سازی دو ابرو، خط چشم‌ها و خط لب را می‌آموزد
 • یاد می‌گیرد چگونه بن مژه، خط چشم را ترسیم کند
 • کشیدن خط لب را یاد می‌گیرد
 • حجم دادن به لب فرا خواهد گرفت

 

هزینه آموزش میکرپیگمنتیشن چقدر است
موارد بالا تنها قسمت مهم آنچیزی است که در دوره‌های آموزش میکرپیگمنتیشن به فرد آموخته ‌خواهد شد. اگر برای شما این سوال به وجود آمده است که هزینه آموزش میکرپیگمنتیشن چقدر است؟ باید خدمت شما عرض کنیم که هزینه‌های دریافتی از پیگمنتر بابت آموزش‌ها متغیر است و در هر آموزشگاهی با توجه به نوع آموزشی که داده می‌شود، فرق می‌کند.

هزینه آموزش میکرپیگمنتیشن ابرو

همیشه ابرو اولین کاندید تغییر بین خانوم‌ها است. دردسرهای مربوط به اصلاح ابرو و رنگ نمودن آن را می‌توان اولین و مهمترین دلیل این کاندیداتوری نامید. حال اگر ابروی فرد دچار مشکلاتی چون کم پشت بودن، باریک بودن و یا داشتن اثرات شکستگی نیز باشد، می‌توان دلایل قانع کننده‌تری برای اینکه ابرو را اصلاح نمایند، باشد. اما یک پیگمنتر برای باب میل نمودن ابرو چه باید بکند. او در دوره‌های آموزش میکرپیگمنتیشن یاد می‌گیرد که با نگاه کردن به صورت متقاضی نوع فرم صورت او را تشخیص دهد و بداند که چه نوع ابرویی برای این فرد مناسب است. بعد از گذراندن مراحل تشخیص باید به کمک آموزش‌هایی که دیده است ابروی فرد را بی‌حس نماید و درحین انجام عملیات بی حسی موضعی سوالاتی درباره بیماری‌های فرد و یا سابقه حساسیت وی بپرسد. در صورتی که مشکل خاصی نبود می‌تواند ابروی متقاضی را شستشو داده و ضد عفونی نماید. حال نوبت می‌رسد به مراحل طراحی، قرینه سازی ابرو، رفع ایرادات ابرو که خود فرایند پیچیده‌ای است و به ابزار کار مخصوص نیاز دارد. در ادامه به کمک دستگاه و سوززن‌های متصل شده به آن عملیات کشیدن هاشورها آغاز خواهد شد.

هزینه آموزش میکرپیگمنتیشن ابرو

در انتها باید برای شخص نوبت جلسه ترمیم تنظیم شود ترمیم ابرو چیست؟ و مراقبت‌های بعد از انجام میکرپیگمنتیشن را آموزش دهد.  همانطور که ملاحظه می‌فرمایید کار یک پیگمنتر آسان نیست و به همین جهت باید دوره‌های آموزشی میکرپیگمنتیشن را به دقت طی نماید تا در کارخود خبره شود. اگر برایتان این سوال پیش آمده است که هزینه آموزش میکرپیگمنتیشن چقدر است؟ باید بدانید که هزینه‌های آموزشی به میزانی هست که بعد از گرفتن مدرک و شروع به کار به آسانی بتوان آن را جبران نمایید.

هزینه آموزش میکرپیگمنتیشن چشم

دوره‌های آموزش میکرپیگمنتیشن چشم بسیار حساس است؛ زیرا چشم عضو بسیار حساسی در صورت است و باید در هنگام کار در این ناحیه از هر لحاظ جانب احتیاط را رعایت نمود. یک پیگمنتر در دوره‌های آموزش میکرپیگمنتیشن فرا می‌گیرد که برای چه نوع چشمی، چه خط چشمی مناسب است و چشم را زیباتر می‌نماید. بعد از تشخیص نوبت به بی‌حسی موضعی ناحیه چشم می‌رسد باید بدانید که کار در این ناحیه و فرو بردن سوزن در قسمت پشت چشم بسیار دردناک است؛ اما یک پیگمنتر در دوره‌های آموزش میکرپیگمنتیشن یاد می‌گیرد از چه سوزنی برای این کار استفاده نماید و به چه طریقی پلک را بی حس کند. بعد از بی‌حس شدن پلک نوبت به طراحی و قرینه سازی خط چشم فرا می‌رسد. متقاضب بعد از دیدن خط چشم طراحی شده نظر خود را بدهد و در صورت رضایت عملیات ترسیم خطوط آغاز می‌شود.

هزینه آموزش میکرپیگمنتیشن چشم
در ضمن برای پر پشت نشان دادن مژه‌ها نیز از این روش استفاده می‌شود و اصطلاحا به آن بن مژه می‌گویند. با توجه به سختی کار پیگمنتر و مراحل حساس میکرپیگمنتیشن چشم احتمالا این سوال ذهن شما را درگیر نموده است که هزینه آموزش میکرپیگمنتیشن چقدر است؟ خوشبختانه در دوره‌های آموزش میکرپیگمنتیشن هزینه ثابتی برای آموزش کلیه کارهایی که با دستگاه میکرپیگمنتیشن می‌توان انجام داد دریافت می‌شود.

هزینه آموزش میکرپیگمنتیشن لب

میکرپیگمنتیشن لب از دیگر خدماتی است که با دستگاه میکرپیگمنتیشن می‌توان ارائه داد. خوشبختانه با تهیه یک دستگاه پیگمنتر می‌تواند خدمات بسیار گسترده‌ای به مشتریان خود ارائه دهد. در صورتی که مایلید لب‌هایی حجیم تر داشته باشید و یا از باریک بودن لب‌هایتان رضایت ندارید، می‌توانید به یک مرکز میکرپیگمنتیشن مراجعه نمایید تا تمام مشکلات شما را مرتفع نمایند. پیگمنتر برای اینکه بتواند خدمات میکرپیگمنتیشن لب را به بهترین شکل ارائه دهد در دوره‌های آموزش میکرپیگمنتیشن نحوه بی حس نمودن لب، حجیم نمودن لب، کشیدن خط لب و قرینه نمودن آن و در انتها رنگی کردن لب را یاد می‌گیرد. گستردگی خدمات دستگاه میکرپیگمنتیشن و مواردی که یک پیگمنتر باید یاد بگیرد بیار متنوع است و شاید این تنوع برای شما این سوال را تداعی کند که هزینه آموزش میکرپیگمنتیشن چقدر است؟ به علت استفاده از رنگ‌های خارجی، دستگاه‌های خارجی و سوزن‌های خارجی قیمت تمام شده این خدمات کاملا به نرخ ارز بستگی دارد و باید برای اطلاع دقیق از قیمت به مرکز مورد نظر خود تماس گیرید.

هزینه آموزش میکرپیگمنتیشن با دستگاه‌های مختلف

همانطور که قبلا هم اشاره نمدیم کشورهای اروچایی و آمریکایی سردم دار طراحی و تولید انواع دستگاه‌های میکرپیگمنتیشن هستند. با اغلب این دستگاه‌ها به یک شکل کار انجام می‌گیرد اما به تازگی دستگاه‌های میکرپیگمنتیشن هوشمند تبلت دار در این متد تغییر ایجاد کرده و اندکی کار پیگمنتر را راحت‌تر نموده است.

هزینه آموزش میکرپیگمنتیشن با دستگاه‌های مختلف

اگر برای شما سوال است که با توجه به تنوع دستگاه‌های موجود در مراکز میکرپیگمنتیشن، هزینه آموزش میکرپیگمنتیشن چقدر است؟ باید بگوییم هزینه آموزش میکرپیگمنتیشن چندان به نوع دستگاه مربوط نمی‌شود و نحوه کار با اکثر دستگاه‌ها به یک شکل انجام می‌گیرد. هزینه آموزش میکرپیگمنتیشن به موارد مهم دیگری بستگی دارد که درباره آنها صحبت می‌کنیم.

هزینه آموزش میکرپیگمنتیشن چقدر است

هزینه آموزش میکرپیگمنتیشن چقدر است؟ این سوالی است که برای اکثر داوطلبان آموزش میکرپیگمنتیشن پیش می‌آید. شما باید توجه داشته باشید که تعیین قیمت برای دوره‌های آموزش میکرپیگمنتیشن در هر مرکز به شکل متفاوتی انجام می‌گیرد. و در تعیین قیمت عوامل متعددی دخیل هستند برای مثال استادی که برای آموزش انتخاب می‌شود بسته به مهارت و تجربه ممکن است هزینه بیشتری دریافت کند. آموزشگاه بسته به سرتیتر آموزشی می‌تواند قیمت را تغییر دهد. منطقه‌ای که آموزشگاه در آن قرار دارد ممکن بر هزینه آموزش میکرپیگمنتیشن تاثیر گذار باشد.

هزینه آموزش میکرپیگمنتیشن چقدر است

البته باید دقت کنید که آموزش بسیار مهم است و نباید فدای هزینه شود. از طرفی میکرپیگمنتیشن بسیار گسترده است و خدمات متنوعی دارد در صورتی که آموزش‌های مناسبی در یافت نمایید و تمرینتان زیاد باشد. تبدیل می‌شوید به یک پیگمنتر مجرب و کار بلد و در این زمان است که با افزایش متقاضیانی که برای انجام میکرپیگمنتیشن به شما مراجعه می‌نمایند و هزینه شما جبران خواهد شد.

حرف آخر اینکه در صورتی که قصد دارید در زمینه میکرپیگمنتیشن و دوره‌های آموزش میکرپیگمنتیشن اطلاعات دقیق به دست بیاورید بهتر است با شماره‌های موجود در سایت مرکز زیبایی سمانه بیوتی تماس بگیرید. در این مرکز به کمک بهترین اساتید، به بهترین شکل تکنیک‌های میکرپیگمنتیشن آموزش داده می‌شود.

 

آموزش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *