سایه ابرو بهتر است یا میکروبیلدینگ

سایه ابرو بهتر است یا میکروبیلدینگ

سایه ابرو بهتر است یا میکروبیلدینگ

سایه ابرو بهتر است یا میکروبیلدینگ ،همیشه مقایسه بین روش‌های زیباسازی ابرو وجود دارد. این شما هستید که باید با مقایسه دقیق انواع روش‌ها مزایا و معایب آنها بهترین روش را بسته به شرایط خود انتخاب نمایید. البته همه این روش‌ها، متدهای ارتقا یافته و بهبود یافته تاتو سنتی است. در هر روش سعی شده از معایب تاتو ابرو کاسته شود و برای خود محاسنی متفاوت داشته باشند.

سایه ابرو بهتر است یا میکروبیلدینگ

در روش میکروپیکمنتیشن از دستگاه برای تاتو استفاده می‌شود. در فیبروز روش‌های علمی و دقیق طراحی و قرینه سازی ابروها ابداع می‌شود و در میکروبلیدینگ برای طبیعی‌تر شدن ابرو روش‌ها متفاوتی ارائه می‌شود. همانطور که مشاهده کردید همگی این روش‌ها در تلاش اند برای شما ابروهایی زیبا، قرینه و طبیعی طراحی نمایند.

میکروبلیدینگ ابرو

روش‌های زیادی برای طراحی و بهبود ابرو وجود دارد. روش‌هایی مانند هاشور ابرو چیست؟، سایه ابرو، میکروبلیدینگ ابرو، فیبروز ابرو، میکروپیگمنتیشن ابرو. مقایسه بین همه اینها انجام می‌گیرد؛ اما در این صفحه قصد داریم برای شما مشخص نماییم که سایه ابرو بهتر است یا میکروبیلدینگ؟ میکروبلیدینگ ابرو از جمله روش‌های پر طرفدار زیبا سازی ابرو است. در این روش میکرو کار تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا برای شما ابروهایی کاملا طبیعی، پرپشت و زیبا طراحی نماید. حال اگر در ابروی خود دچار کم پشتی بسیار زیاد، باریکی بیش از اندازه هستید و یا اثرات شکستگی در ابرو دارید، بهترین روش را می‌توان میکروبلیدینگ ابرو دانست.

میکروبلیدینگ ابرو

در میکروبلیدینک میکرو کار به کمک یک قلم و سوزن هاشورها و خطوط بسیار باریکی روی پوست طراحی می‌کند و به عبارتی به کمک سوزن پوست را خراش داده و رنگ را به لایه میانی پوست القا می‌کنند. در این روش از نکات بسیار ریز طراحی و قرینه سازی استفاده می‌شود تا ابرویی بسیار طبیعی ترسیم نمایند.

سایه ابرو

سایه ابرو نیز از دیگر روش‌های زیبا سازی ابرو می‌باشد. این روش از بقیه روش‌ها قدیمی‌تر است و به عنوان یکی از قدیمی‌ترین روش‌های تاتو موقت شناخته می‌شود. در این روش متد تاتو بهبود نیافته است و فقط ماندگاری سایه نسبت به تاتو کم‌تر می‌باشد. در این روش تاتو کار روی ابروی طبیعی مراجعه کننده کار می‌کند. در واقع می‌توان گفت زیر تار موی ابرو را رنگ می‌کند. بعد از اتمام سایه ابرو شکل ابروی فرد دقیقا همانند وقتی است که با مداد ابرو و سایه پودری ابرو، ابروهای خود را آرایش نموده است.

سایه ابرو

اگر این سوال ذهن شما را مشغول کرده است سایه ابرو بهتر است یا میکروبیلدینگ؟ می‌توان گفت که در واقع به کمک سایه ابرو می‌توان مشکل کم پشتی ابرو را برطرف نمود. این روش برای برطرف نمودن باریکی ابرو و ایرادات دیگر ابرو هیچ گونه برنامه‌ای ندارد. در این روش رنگ‌های استفاده شده از رنگ ابروها کم رنگ‌تر انتخاب می‌شود. این روش نیز در زمان خود بسیار کاربردی و زیبا می‌نمود.

تفاوت اجرای سایه ابرو با میکروبلیدینگ ابرو

در صورتی که برای شما این سوال به وجود آمده است که سایه ابرو بهتر است یا میکروبیلدینگ بهتر است ما را در ادامه این مقاله همراهی کنید. در میکروبلیدینگ ابرو ابتدا با مشورت میکرو کار و متقاضی مدل ابروی مناسب انتخاب می‌شود. کار با بی حسی آغاز شده و با سوالات مربوط به سلامتی زمان مربوط به بی حسی سپری می‌شود. میکرو کار در این فاصله رنگ‌ها و مکمل‌ها را ترکیب می‌کند و سوزن مربوط به پوست را انتخاب می‌نماید. بعد از بی حس شدن ابرو نوبت به طراحی و قرینه سازی ابروها می‌رسد و میکرو کار به کمک ابزار، نسبت‌های طلایی را در ابرو اجرا می‌نماید و ابرویی کاملا قرینه و متناسب با فرم صورت را روی ابرو طراحی می‌نماید. در زمان اتمام مرحله طراحی میکرو کار شروع به کشیدن هاشورها متناسب با ضخامت تار موی ابرو و خط رویش آنها می‌کند. این قسمت برای طبیعی‌تر شدن ابرو اهمیت زیادی دارد و در صورت مهارت در این کار ابروی شما کاملا طبیعی ‌به نظر خواهد رسید. در انتها شوک رنگ و تجدید خطوط انجام می‌گیرد.

تفاوت اجرای سایه ابرو با میکروبلیدینگ ابرو

 

در سایه ابرو تاتوکار ابتدا ابروها رابی حس می‌نماید.  در این مرحله هیچگونه انتخابی برای تاتوکار و متقاضی وجود ندارد؛ زیرا باید سایه ابرو روی ابروی طبیعی کار شود. در حین بی‌حسی تاتوکار رنگ‌ها را ترکیب می‌نماید. در ضمن در این روش تاتو کار ماهر برای سایه زدن فقط از یک رنگ استفاده نمی‌کند و برای بعضی قسمت‌های ابرو از رنگ‌های تیره و در بعضی قسمت‌ها از رنگ روشن‌تر استفاده می‌کند تا ابروی طبیعی‌تری در انتها داشته باشیم. بعد از بی حس شدن ابرو تاتو کار به کمک ابزار ابتدایی ابرو‌ها را قرینه نموده و به کمک قلم و سوزن مناسب شروع به رنگ کردن ابرو‌ها می‌کند. در این روش هاشورهای خطی استفاده نمی‌شود و در انتهای کار ابروی شما با زمانی که ابروی خود را با مداد و سایه پودری ابرو آرایش می‌کنید، فرقی نخواهد داشت.

مزایای سایه ابرو

در جواب به این سوال که سایه ابرو بهتر است یا میکروبیلدینگ؟ بهتر است کمی درباره مزایای این دو روش صحبت کنیم. این روش به عنوان یکی از قدیمی‌ترین روش‌های برگرفته از تاتو شاید به اندازه‌ی روش‌های امروزی پیشرفته نیست. اما در نوع خود مزایای خوبی دارد. از این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • از بین بردن مشکل کم پشتی ابرو
 • قرینه نمودن ابروها
 • طبیعی بودن نسبی
 • موقتی بودن رنگ‌ها
 • فرم و حالت دادن به ابروها
 • درد کم

 

مزایای سایه ابرو

این روش در مواقعی می‌تواند مفید واقع شود که ابرو شما مشکلات باریکی و کوتاهی نداشته باشد. در صورت استفاده از این روش در ابروهای کوتاه و بایک برای شما با تاتو ابرو تفاوتی نخواهد داشت و طبیعی به نظر نمی‌آید. در صورتی که دوران ماندگاری این روش به پایان رسید می‌توانید از روش‌های دیگر زیباسازی ابرو استفاده نمایید.

مزایای میکروبلیدینگ ابرو

این روش را از جدیدترین روش‌های تاتوی موقت می‌دانند در این روش میزان طبیعی بودن خطوط هاشور در بالاترین حد می‌باشد و میکرو کار در دو جلسه برای شما ابروهایی کاملا طبیعی و زیبا ترسیم می‌کند. از دیگر مزایای این روش می‌توان به موارد زیر اشاره داشت.

 • فوق‌العاده طبیعی
 • موقتی بودن رنگ‌ها
 • استفاده از نسبت‌های طلایی برای قرینه نمودن ابروها
 • کشیدن خطوط متناسب با ضخامت تار موی ابروها
 • کشیدن خطوط طبق خط رویش تار موی ابرو
 • درد کم و التهاب کمتر نسبت به بقیه روش‌ها

 

مزایای میکروبلیدینگ ابرو

با مطالعه مزایا و محاسن میکروبلیدینگ ابرو به راحتی می‌توان متوجه شد که این روش یکی از بهینه‌ترین روش‌هایی است که می‌توان برای آرایش موقت خود استفاده نمود. در این روش میکرو کار ماهر تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا خطوط به تار موی طبیعی شما نزدیک باشد. در صورتی که به هر دلیل در این روش راضی نبودید می‌توانید تا مدت اتمام ماندگاری تحمل کنید و یا برای پاک کردن خطوط اقدام نمایید. سپس مجددا می‌توانید مدل مورد نظرتان را روی ابرو پیاده نمایید. بعد از مطالعه مزایای میکروبلیدینگ ابرو ما از شما سوال می‌کنیم که سایه ابرو بهتر است یا میکروبیلدینگ؟

میزان ماندگاری سایه ابرو و میکروبلیدینگ ابرو

از آنجایی که هم سایه ابرو و هم میکروبلیدینگ ابرو روش موقت و نیمه دائمی آرایشی هستند. جواب به این سوال که از لحاظ ماندگاری سایه ابرو بهتر است یا میکروبیلدینگ؟ می‌توان گفت هر دو در یک درجه هستند و بین 6 ماه تا 1 سال برای ماندگاری آنها زمان تعیین شده است. البته بد نیست بدانید که ماندگاری در این روش‌ها به عواملی بستگی دارد که با رعایت آنها می‌توانید ماندگاری سایه و یا میکروبلیدینگ ابرو خود را افزایش دهید. این عوامل شامل مدارد زیر می‌باشد.

میزان ماندگاری سایه ابرو و میکروبلیدینگ ابرو

 

 • مهارت تاتو کار و یا میکرو کار

مهارت میکرو کار در میزان فشار دست می‌تواند ماندگاری این روش‌ها را کم و یا زیاد کند

 • نوع رنگ مورد استفاده

در صورت انتخاب رنگ ار برند معتبر ماندگاری هر دو روش کاهش و یا افزایش می‌یابد

 • نوع پوست متقاضی

طبق گفته کارشناسان پوست، پوست‌های چرب کمترین ماندگاری و پوست‌های نرمال بشترین ماندگاری رنگ را دارند.

 • رعایت مراقبت‌های بعد از از انجام سایه ابرو و یا میکروبلیدینگ ابرو

مواردی همچون نشستن صورت، حمام نکردن، عدم مراجعه به استخر و سونا، عدم مالش و یا خارش ابرو، نکندن پوست‌های جدا شده از ابرو و ….

میزان ماندگاری سایه ابرو و میکروبلیدینگ ابرو

سایه ابرو بهتر است یا میکروبیلدینگ ابرو

سایه ابرو بهتر است یا میکروبیلدینگ؟ انتخاب بهترین روش برای انجام آرایش موقت ابرو کار بسیار سختی است. تعداد روش‌های انجام این کار روز به روز افزایش می‌یابد و به مرور بر قابلیت‌های آنها افزوده می‌شود. در این میان میکروبلیدینگ ابرو روشی جدید و مدرن است و معایب کمی برای آن شمرده می‌شود. اما سایه ابرو روش قدیمی‌تری است و داشتن ابروی طبیعی را تضمین نمی‌کند. در صورتی که ابروی زیبایی دارید و فقط کم پشت است می‌توانید با سایه ابرو آن را مانند کشیدن مداد ابرو تاتو کنید. اما در همین شرایط هم میکروبلیدینگ ابرو، ابروی طبیعی‌تری برای شما ترسیم خواهد کرد.

چه کسانی سایه ابرو و میکروبلیدینگ ابرو انجام ندهند.

در زمان مراجعه برای انجام تاتوی موقت ابرو قبل از اینکه سوال کنید سایه ابرو بهتر است یا میکروبیلدینگ؟ باید از یک سری شرایط انجام سایه ابرو و میکروبلیدینگ ابرو مطلع باشید.

سایه ابرو بهتر است یا میکروبیلدینگ ابرو

این روش‌ها برای افرادی که در دوران شیردهی و بارداری است مطلقا توصیه نمی‌شود. افرادی که بیماری صرع، مشکلات عصبی دارند، افرادی قرص‌های رقیق کننده مصرف می‌کنند و افرادی مشکلات هورمونی دارند بهتر از هیچ کدام از این روش‌ها را امتحان نکنند.

 

دسته‌بندی نشده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *