بهترین مرکز میکروبلیدینگ با قیمت مناسب

بهترین مرکز میکروبلیدینگ با قیمت مناسب

بهترین مرکز میکروبلیدینگ

همیشه مرتب و آراسته بودن را می‌توان به کمک متدهای آرایش موقت بدست آورد. این متدها با آرایش دایمی لب، چشم و ابروی افراد کمک می‌کنند آنها همیشه آراسته و شیک در محیط خانه، بیرون از خانه و اجتماع حاضر باشند. یکی از این روش‌ها میکروبلیدینگ است. خوشبختانه امروزه استفاده از این روش توانسته جای خود در بین بانوان ایرانی نیز بیابد. به همین منظور مراکزی که این خدمات را به بانوان ارائه می‌دهند نیز روز به روز افزایش می‌یابد. در این مقاله تلاش داریم خصوصیات بهترین مرکز میکروبلیدینگ با قیمت مناسب را به شما معرفی نماییم.

 

بهترین مرکز میکروبلیدینگ با قیمت مناسب

 

میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ را روشی نیمه دائمی صورت می‌دانند. در این روش به کمک تزریق رنگدانه‌های طبیعی و سازگار با پوست خطوطی رسم می‌شودکه باعث زیباتر شدن ابرو، چشم و لب می‌شود. در این روش رنگ دقیقا بین لایه اول ( اپیدرم ) و لایه دوم ( درم ) تزریق می‌شود. این روش به دلیل گستردگی کاربرد در بین بانوان ایرانی جایگاه خوبی باز نموده است. به کمک میکروبلیدینگرمی‌توان ابرو، چشم و لب را آرایش موقت نمود و هر روز صبح که از خواب بیدار می‌شوید با یک صورت بی حال و خسته رو برو نشوید. این شیوه آرایش موقت مزایای دارد که محبوبیت آن را افزایش داده است. از مهمترین آنها می‌توان به وارد زیر اشاره نمود.

 • موقتی بودن
 • طبیعی بودن فوق‌العاده
 • درد کم زمان اجرا
 • التهاب کم بعد از اجرا
 • بهداشتی بودن محیط
 • یک بار مصرف بودن ابزار
 • ماندگاری نسبی خوب
 • از بین نرفتن موهای طبیعی بعد از انجام میکروبلیدینگ
 • استفاده از رنگ‌های مناسب با پوست
 • گستردگی موارد استفاده

 

میکروبلیدینگ

همه اینها باعث می‌شوند این روش را به عنوان بهترین روش زیبایی پوست دانست. با توجه به استقبال بی نظیر بانوان ایرانی از این متد امروزه مراکز میکروبلیدینگ زیادی در سطح شهر وجود دارد؛ اما برای همه این سوال وجود دارد که بهترین مرکز میکروبلیدینگ با قیمت مناسب کجاست؟ اگر به دنبال جواب هستید بهتر است تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

میکرو کار

همگی می‌دانیم میکرو کار مجری تکنیک‌های میکروبلیدینگ  روی صورت است. این فرد در دوره‌های آموزشی خود فراگرفته چگونه با ابزار خود بتواند صورتی زیباتر برای شما طراحی نماید. تمرین زیاد و همچنین اگاهی کامل به انواع پوست و انواع فرم ابرو و خط چشم و تناسب بین اینها کمک می‌کند که میکرو کار در کار خود ماهر و زبده شود. خوشبختانه در فضای مجازی این امکان فراهم شده که میکرو کارها نمونه کار خود را در صفحات مخصوص به خود به اشتراک می‌گذارند. این صفحات نمونه کار این افراد هستند و شما با بررسی آن می‌توانید به مهارت این فرد در میکروبلیدینگ پی ببرید.

بهترین مرکز میکروبلیدینگ با قیمت مناسب

 

در ضمن از دیگر خصوصیاتی که یک میکرو کار در محیط کار خود رعایت می‌کند استفاده از ماسک، دستکش و ابزارآلات یک بار مصرف است. این فرد باید در کمال آرامش نسبت به بیماری‌ها و داروهای مصرفی شما اطلاع می‌یابد. در بهترین مرکز میکروبلیدینگ حتما از یک میکرو کار زبده استفاده می‌شود. پس یکی از نشانه‌های بهترین مرکز میکروبلیدینگ با قیمت مناسب می‌تواند میکرو کار آن باشد.

خدمات مرکز میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ را روشی پرکاربرد است و از نظر کارکرد گستردگی قابل توجهی دارد. به کمک این روش می‌توانید ابروها، چشم‌ها و لب را آرایش و ایرادات آنها را برطرف نمود. به طور کلی خدماتی که در مرکز میکروبلیدینگ به شما رائه می‌دهند شامل موارد زیر می‌شود.

در میکروبلیدینگ ابرو میکرو کار سعی دارد نواقص ابرو اعم از باریک بودن، کم پشت بودن و نواقص مانند اثرات شکستگی ابرو را بر طرف نماید. در این روش علاوه بر رفع نواقص به ابروها فرم زیبای و متناسب با صورت داده می‌شود.

 • میکروبلیدینگ خط چشم

در این روش به کمک ابزار دقیق اندازه‌گیری و دانش میکرو کار نسبت به انواع فرم چشم و خط چشم مناسب با آن خط چشمی زیبا ترسیم می‌شود که بتواند فرم چشم و صورت را نیز زیبا بنماید.

 • میکروبلیدینگ بن مژه

با کشیدن خط بسیار باریکی در زیر مژه‌ها می‌تواند مژه‌ها پر پشت‌تر نشان دهد.

 • میکروبلیدینگ لب

از میکروبلیدینگ برای بزرگ‌تر نشان دادن لب‌ها، رنگی نمودن لب‌ها، حجیم‌تر شدن لب‌ها و ایجاد یک رژ لب و خط لب دائمی استفاده می‌شود. در این روش می‌توان رنگ‌های بسیار زیبایی برای لب خود انتخاب نمایید.

خدمات مرکز میکروبلیدینگ

 

خدماتی که در اینجا به آنها اشاره شد در بهترین مرکز میکروبلیدینگ با قیمت مناسب انجام می‌شود. به دلیل تعدا زیاد خدمات میکروبلیدینگ، مراکز میکروبلیدینگ تنوع خوبی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

بهترین مرکز میکروبلیدینگ با قیمت مناسب

در مرکز میکروبلیدینگ باید شرایطی اتخاذ شود که همه آن مرکز را به عنوان بهترین مرکز میکروبلیدینگ با قیمت مناسب بدانند. این شرایط را به صورت تیتر وار توضیح خواهیم داشت.

 • اخذ مجوز

مرکز میکروبلیدینگ باید بتواند مجوز فعالیت را از سازمان بهداشت دریافت نماید. با اینکه دریافت این مدارک کمی مشکل به نظر می‌رسد اما داشتن این مجوزها می‌تواند مرکز میکروبلیدینگ را از دیگر مراکز متمایز نماید.

 • داشتن محیطی آرام و بدون تنش

داشتن محیطی آرام باعث می‌شود میکرو با آرامش کار خود را انجام بدهد و نگران بابت دیگر مشتریان نخواهد داشت. از طرفی آرام بودن محیط از استرس متقاضی نیز کم می‌کند و باعث می‌شود در انتها نتیجه بهتری بگیرید. در صورتی مرکز برنامه دقیقی داشته باشد می‌تواند ورود و خروج مشتریان را تنظیم نماید تا محیط مرکز همیشه آرام باشد.

 • استفاده از برندهای معتبر در انتخاب ابزار

همانطور که می‌دانید سوزن‌های استفاده شده در این روش در برندهای مختلفی در بازار وجود دارد. انتخاب بهترین برند کمک می‌کند در زمان انجام میکروبلیدینگ مشکل خاصی ایجاد نشود.

بهترین مرکز میکروبلیدینگ با قیمت مناسب

 

 • مهارت میکروکار

مهارت میکرو کار در نتیجه میکروبلیدینگ نتیجه زیادی دارد. در صورتی که میکرو کار ماهر باشد می‌تواند رضایت مشتریان را تامین نماید و به این طریق می‌تواند مرکز میکروبلیدینگ را تبدیل به بهترین مرکز میکروبلیدینگ کند. او با استفاده از دانش خود نسبت به زیباشناسی صورت و مهارت در تزریق رنگ در ابرو می‌تواند بهترین میکروبلیدینگ را انجام دهد.

 • رعایب موارد بهداشتی

رعایت بهداشت در یک مرکز میکروبلیدینگ اهمیت زیادی دارد؛ چرا که در این مکان پوست خراشیده می‌شود و در صورت وجود آلودگی امکان عفونت افزایش می‌یابد. استفاده از دستکش، ماسک و سوزن یک بار مصرف از موارد بهداشتی است که باید توسط میکرو کار رعایت شود.

 • استفاده از رنگ‌ها استاندارد

استفاده از رنگ‌هایی از برندهای معروف و معتبر باعث می‌شود نتیجه کار بهتر باشد و امکان ابتلا به آلژی، عفونت، زخم و … به پایین‌ترین حد خود برسد. در صورت استفاده نکردن از رنگ‌های استاندارد باعث می‌شود برای متقاضی میکروبلیدینگ خطرات ناگواری ایجاد شود.

 • انجام تست حساسیت

در صورتی که قبلا در استفاده از رنگ‌ها دچار آلژی شده اید بهتر از قبل از میکروبلیدینگ به میکرو کار خود اطلاع دهید. در این زمان میکرو کار از شما تست حساسیت گرفته و بعد از یک هفته در صورتی که مشکلی ایجاد نشود می‌توانید از این متد استفاده کنید. البته این وظیفه میکرو کار است که قبلا شروع کار این سوال را از شما بپرسد.

 • مشاوره قبل از میکروبلیدینگ

قبل از شروع میکروبلیدینگ باید درباره بیماری‌ها و داروهای مصرفی شما سوال شود. باید درباره مدلی که شما انتظار دارید صحبت شود و در صورتی که عکس خاصی به همراه مشتری وجود داشته باشد با بررسی آن و فرم صورت به یک نتیجه قطعی برسید. در زمان طراحی و قرینه سازی ابرو از ابزار دقیق استفاده شود. بعد از اتمام طراحی باید مدل طراحی شده به مشتری نشان داده شده و به تایید او برسد. این صحبت‌ها و مشاوره‌ها احساس خوبی به مشتری خواهد داد.

 

بهترین مرکز میکروبلیدینگ با قیمت مناسب

 

 • توصیه‌های بعد از میکروبلیدینگ

بعد از اتمام میکروبلیدینگ باید نکاتی به شما گفته شود. از این نکات می‌توان به عدم شستن صورت و استحمام تا 3 روز، نرفتن به استخر و سونا، نخاراندن و مالش ندادن ابروها، استفاده از پمادهای توصیه شده در زمان دقیق برای چرب نمودن ابروها، نکندن پوست‌های جداشده و … اشاره نمود.

 • تعیین زمان ترمیم

همانطور که می‌دانید جلسه ترمیم اهمیت زیادی دارد. زیرا در این مرحله خطوط طراحی شده اصلاح می‌شود و همچنین جزئیات زیادی به ابرو اضافه می‌شود. در صورتی که در این جلسه شرکت نکنید ماندگاری رنگ‌ها گاهش می‌یابد و همچنین طبیعی بودن ابروها تحت شعاع قرار می‌گیرد.  مرکز میکروبلیدینگ باید زمان دقیقی برای جلسه ترمیم هماهنگ نماید.

رعایت تمام نکات بالا برای بهترین مرکز میکروبلیدینگ با قیمت مناسب ضروری است. داشتن این نکات کار سختی است و شاید مراکز موجود در ایران که این نکات را رعایت می‌کنند تعداد کمی هستند.

بهترین مرکز میکروبلیدینگ با قیمت مناسب

 

چرا بهترین مرکز میکروبلیدینگ

در صورتی بهترین مرکز میکروبلیدینگ با قیمت مناسب را برای انجام میکروبلیدینگ انتخاب نکنید ممکن است برای شما مشکلاتی ایجاد شود. از این مشکلات می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • در صورتی که مرکز مورد انتخاب شما از رنگ‌های غیر استاندارد استفاده کند و نکات بهداشتی را رعایت نماید. ممکن است در زمان اجرا و خراشیدن ابروها برای القای رنگ عفونت وارد پوست شود و دچار مشکلات پوستی شوید.
 • در صورتی که پیگمنتر وارد و آموزش دیده در مرکز میکروبلیدینگ مشغول به کار باشد احتمال اینکه ابروی شما را به درستی طراحی نکند و یا مدل و فرم ابروی مناسبی برای شما انتخاب شود زیاد است.

کلام آخر این است که تعداد مراکز میکروبلیدینگ در سطح شهر بسیار زیاد هستند، اما انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ با قیمت مناسب توسط شما انجام می‌گیرد شما با کمی تحقیق می‌توانید این مرکز را بیابید.

آموزشزیبایی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *