آیا ترمیم میکروبلیدینگ باعث بهتر شدن ابرو می شود؟

آیا ترمیم میکروبلیدینگ باعث بهتر شدن ابرو می شود؟

آیا ترمیم میکروبلیدینگ باعث بهتر شدن ابرو می شود؟

آیا ترمیم میکروبلیدینگ باعث بهتر شدن ابرو می شود؟ بعد از اجرای میکروبلیدینگ ابرو ابروی شما رنگ‌های تیره و غیر واقعی دارد. با ابراز ناراحتی خود میکرو کار به شما این اطمینان را خواهد داد که تا چند روز آینده مشکل شما رفع خواهد شد و ابرویی طبیعی خواهید داشت. میکرو کار اکیدا توصیه می‌کند برای جلسه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو خود تا 40 روز آینده مراجعه داشته باشید. در این جلسه جزئیات بیشتری به برو اضافه خواهد شد و ابروی زیباتری خواهید داشت.

آیا ترمیم میکروبلیدینگ باعث بهتر شدن ابرو می شود؟

 

میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو را روشی نیمه دائمی برای زیبا نمودن ابروها می‌دانند. موقت بودن این آرایش ابرو از محاسن آن است و علت استقبال بیش از اندازه بانوان از این روش، نیمه دائمی بودن آن می‌باشد. موقت بودن این آرایش از آنجایی با اهمیت است که در صورت تمایل می‌توان بعد از مدتی مدل ابرو را تغییر داد و دیگر مانند روش تاتوی سنتی درگیر یک مدل ابرو تا مدت‌های زیاد نخواهیم بود. بعد از اتمام جلسه اول میکروبلیدینگ ابرو برای جلسه ترمیم یک قرار ملاقات تنظیم می‌شود. اگر این سوال را در ذهن خود دارید که آیا ترمیم میکروبلیدینگ باعث بهتر شدن ابرو می شود؟ باید عرض کنیم که بعد از جلسه ترمیم است که ابروی شکل واقعی‌تری به خود می‌گیرد و با اضافه شدن جزئیات بیشتر تراکم بیشتری پیدا می‌کند. ترمیم میکروبلیدینگ ابرو علاوه بر زیباتر نمودن، طبیعی‌تر نمودن و دادن تراکم بیشتر به آن، بر ماندگاری طولانی مدت‌تر رنگ‌ها نیز تاثیر مستقیم دارد. در این روش رنگ‌ها به لایه میانی پوست تزریق می‌شود و در صورت رعایت نکاتی می‌توانید ماندگاری رنگ‌ها در پوست افزایش دهید.

ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو

همانطور که قبلا گفته شد در این روش به کمک سوزن رنگ‌ها بین لایه اول و دوم پوست القا می‌شود. از محاسن این روش نیز ماندگاری موقت رنگ‌ها در ابرو است. ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو را بین 6 ماه تا 1 سال تخمین می‌زنند. اما عواملی وجود دارد که در صورت رعایت آنها می‌تواید ماندگاری ابروی خود را تا انتهای 1 سال افزایش دهید.

ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو

مهمترین عامل و اقدامی که باید برای ماندگاری ابرو انجام دهید شرکت در جلسه ترمیم می‌باشد. این جلسه را حتی می‌توان از جلسه اول مهم‌تر دانست؛ زیرا در این جلسه است که شما نتیجه کار خود را تکمیل می‌کنید. به قول معروف کار را که کرد، آنکه تمام کرد. شاید این سوال برای شما به وجود بیاید که آیا ترمیم میکروبلیدینگ باعث بهتر شدن ابرو می شود؟ بله. جلسه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو کار میکرو کار را به نتیجه می‌رساند. میکرو کار در این جلسه خطوط اصلی را که در جلسه اول کشیده است را ترمیم کی‌کند. به علت خوب شدن محل خطوط قبلی می‌تواند جزئیات بیشتر و خطوط ریزتری در ابرو ترسیم نماید و به عبارتی ابرویی پر پشت و طبیعی برای شما ایجاد کند.

عوامل موثر در ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو

بهتر است بدانید برای افزایش ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو باید بعضی نکات را رعایت نمایید. البته باید خاطر نشان کرد منظور از افزایش ماندگاری، افزایش ماندگاری بیشتر از 6 ماه است و بعد از یک سال حتما باید برای ترمیم میکروبلیدینگ ابرو خود به مرکز میکروبلیدینگ ابرو مراجعه نمایید. اگر در زمان اتمام ماندگاری ابرو برای بار دوم تصمیم به انجام میکروبلیدینگ ابرو گرفتید باید در جواب این سوال که آیا ترمیم میکروبلیدینگ باعث بهتر شدن ابرو می شود؟ باید گفت که این بار ابروی شما از بار اول نیز بهتر خواهد شد. با رعایت نکاتی که میکرو کار در انتهای کار خود به شما آموزش می‌دهد می‌توانید تا مدت‌ها ابروهایی زیبا و طبیعی داشته باشید. از عوامل موثر در افزایش ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

عوامل موثر در ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو

 

 • نحوه کار میکرو کار
 • رعایت مراقبت‌های بعد از میکروبلیدینگ ابرو
 • عدم تماس با آب بهد از انجام میکروبلیدینگ ابرو
 • نوع رنگ مورد استفاده
 • نوع پوست صورت
 • شرکت در جلسه ترمیم
 • بهترین مرکز میکروبلیدینگ تهران

به دلیل اهمیت زیادی که این عوامل دارد بیشتر آنها توضیح اجمالی خواهیم داد.

میکرو کار

میکرو کار فردی است که به کمک قلم و انتخاب سوزن مناسب برای پوست فرد، تکنیک‌های میکروبلیدینگ ابرو را روی ابروی فرد اجرا می‌کند. خوشبتانه و یا متاسفانه میکروبلیدینگ ابرو کار دستی است. اگر میکرو کار قابل و ماهری انتخاب کرده باشید حتما در کار خود مهارت دارد و میزان فشاری که پوست برای خراشیده شدن وارد می‌کند میزانی استاندارد است و رنگ را دقیقا در محل مناسب تزریق خواهد کرد و حتما در کارهای دستی دقت بیشتری وجود دارد.

عوامل موثر در ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو

اما در صورتی که فرد مناسبی برای اجرای میکروبلیدینگ ابرو خود انتخاب نکرده باشید، این فرد یا با دست خود فشار کمی به ابرو وارد می‌کند که باعث خواهد شد ماندگاری ابروی کاهش یابد و کمی بعد از 6 ماه نیاز به ترمیم میکروبلیدینگ ابرو داشته باشید. اگر این اتفاق برای شما افتاد و در ذهن شما این سوال پیش آمد که آیا ترمیم میکروبلیدینگ باعث بهتر شدن ابرو می شود؟ بهتر است بدانید بله این اتفاق خواهد افتاد؛ اما بهتر است این بار در انتخاب میکرو کار خود دقت بیشتری را لحاظ کنید. از سویی اگر میکرو کار به دست خود فشار بیشتر وارد کند احتمال ایجاد زخم عمیق و عفونت وجود دارد. شاید ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو افزایش یابد. البته به دلیل خطرناک بودن این کار به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.

مراقبت‌های بعد از میکروبلیدینگ ابرو

همانطور که قبلا هم اشاره شد بعد از اتمام میکروبلیدینگ ابرو و جلسه ترمیم میکروبلیدینگ ابرو میکرو کار توصیه‌هایی برای شما دارد که باید به دقت آنها را عملی نمایید. این توصیه‌ها را می‌توان در موارد زیر خلاصه نمود.

مراقبت‌های بعد از میکروبلیدینگ ابرو

 

 • دوری از برخورد آب با ابرو
 • چرب نمودن ابرو با پمادهای توصیه شده مانند وازلین
 • عدم مالش ابرو
 • در صورت احساس خارش به هیچ عنوان ابروی خود را نخارانید
 • در صورت خشک شدن پوست و کنده شدن به هیچ عنوان پوست ابرو را جدا نکنید.
 • اجازه بدید روند درمان زخم‌ها سیر طبیعی خود را داشته باشند.
 • قرار نگرفتن در محل‌های آلوده مانند انباری به علت امکان ایجاد عفونت
 • به تعویق انداختن لیزر پوست صورت تا چند هفته آینده
 • عدم استفاده از کرم‌های لایه بردار
 • همچنین بد نیست بدانید نوشیدن نوشیدنی‌های الکلی و انرژی زا سرعت بهبود زخم‌ها را کاهش می‌دهد

رعایت این نکات می‌تواند ماندگاری ابروی خود را افزایش دهید و می‌توانید حداقل تا 6 ماه به جلسات ترمیم میکروبلیدینگ ابرو مراجعه نفرمایید. بعد از اتمام دوره‌ی ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو می‌توانید با مراجعه به مرکز برای بار دوم این کار را انجام دهید و اگر کسی از شما سوال نمود که آیا ترمیم میکروبلیدینگ باعث بهتر شدن ابرو می شود؟ می‌توانید به سوال او جواب دهید.

عدم تماس با آب

برای افزایش ماندگاری ابرو  و به تعویق انداختن ترمیم میکروبلیدینگ ابرو در یک کلام باید گفت از عواملی که باعث خارج شدن رنگ‌ها از میان لایه‌های پوست می‌شود، باید دوری کرد.

مراقبت‌های بعد از میکروبلیدینگ ابرو

از مهمترین این عوامل تماس با آب است. بعد از میکروبلیدینگ ابرو باید از برخورد پوست ابرو با آب جلوگیری کنید. بهتر است تا 1 هفته به جای شستن صورت با آب، از پدهای مرطوب استفاده کنید. بعد از سه روز به حمام بروید و در صورت امکان اجازه ندهید آب به ابروهایتان برخورد کند. از فعالیت‌های ورزشی و کاری که باعث تعریق پوست صورتتان می‌شود دوری کنید. تعریق ناحیه ابرو خود باعث کاهش ماندگاری ابرو خواهد شد. تا چند هفته به استخر و یا سونا مراجعه نکنید؛ زیرا بخار آب نیز همان تاثیر آب را بر ابرو خواهد داشت.

نوع رنگ

در صورتی که میکرو کار از رنگ‌های طبیعی و از برندهای معتبر استفاده کند، ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو تا زمان مشخص افزایش می‌یابد. شاید بد نیست بدانید در رنگ‌های غیر استاندارد با توجه به میزان سرب بالا شاید ماندگاری بیشتری تجربه کنید؛ اما تاثیرات منفی این رنگ‌ها در پوست در بعضی مواقع جبران ناپذیر است. در صورتی که برای میکروبلیدینگ ابرو رنگ‌های تیره را انتخاب نمایید ماندگاری ابروی شما بیشتر خواهد بود.

آیا ترمیم میکروبلیدینگ باعث بهتر شدن ابرو می شود؟

به گفته کارشناسان استفاده از رنگ‌های روشن ماندگاری کمتری به همراه دارد و ترمیم میکروبلیدینگ ابرو را باید در زمان‌های کوتاه‌تری انجام داد. شما به عنوان فردی که میکروبلیدینگ ابرو را تجربه نموده‌اید در جواب این سوال اطرافیان که آیا ترمیم میکروبلیدینگ باعث بهتر شدن ابرو می شود؟ می‌توانید اینگونه جواب دهید که کیفیت رنگ‌های برندهای معتبر به گونه‌ای است که به هیچ عنوان به مرور به قرمزی، سبزی و خاکستری متمایل نخواهد شد. بلکه به مرور کم رنگ می‌شوند و در انتها رنگ‌ها محو می‌شود.

نوع پوست

نوع پوست از عواملی است که می‌تواند زمان ماندگاری و ترمیم میکروبلیدینگ ابرو را تعیین نماید. به گفته کارشناسان زیبایی افرادی که پوست نرمالی دارند بیشتر می‌توانند رنگ‌ها را در بافت خود نگه دارند و ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو در این افراد نیز در صرتی که نکات دیگر را رعایت کنند استاندارد است. ابروهای خشک رتبه دوم را دارند و در صورت چرب نمودن ابرو می‌توان این مشکل را تا حدودی حل نمود اما کمترین ماندگاری مربوط می‌شود به پوست‌های چرب. این پوست‌ها به علت داشتن چربی بیشتر در بافت خود تعرق بیشتری دارند و رنگ‌ها را به مرور از لایه‌های خود دفع می‌کند. به همین دلیل باید در زمان‌های کوتاه‌تری ترمیم میکروبلیدینگ ابرو را انجام دهید.

آیا ترمیم میکروبلیدینگ باعث بهتر شدن ابرو می شود؟

البته باید به این سوال که آیا ترمیم میکروبلیدینگ باعث بهتر شدن ابرو می شود؟ اینگونه جواب داد که بله به مرور و با ترمیم سالانه می‌توانید ابروهای طبیعی‌تر و با تراکم بیشتر داشته باشید.

 

 

 

دسته‌بندی نشده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *