آموزش فیبروز ابرو از صفر تا صد

Professional Beautician applying permanent make up eyeliner with tattoo tool and purple medical gloves. Close up. Make up concept.


آموزش فیبروز ابرو از صفر تا صد

آموزش فیبروز ابرو از صفر تا صد روشی است کم درد و موقتی که برای از بین بردن ایرادات ابرو و زیبا نمودن آن بکار می‌رود. در این روش ایراداتی همچون کم پشت بودن، نازک بودن، داشتن ابرویی نا متقارن، وجود اثرات شکستگی و … را به صورت علمی رفع می‌نماید.به همین دلیل است که استفاده از این روش نه تنها در بین بانوان ایرانی بلکه مورد پسند مردم جهان قرار گرفته است.

آموزش فیبروز ابرو از صفر تا صد

 

فیبروز ابرو

فیبروز ابرو روش ابداعی در کشور صربستان است. این متد بر اساس منطق‌های ریاضی و نسبت‌های طلایی که در صورت فرد وجود دارد اقدام به طراحی الگوهایی نموده است که هر تاتو کار آن را برروی صورت شخص خاص اجرا می‌کند. این بستگی به آناتومی صورت و ابروی هر شخص دارد که چه الگویی برای آن مناسب باشد. شرکت فی که مبتکر این روش بوده است برای تمام مراحل برنامه مشخص تدارک دیده است.

برای مثال برای آموزش هنرجوهای خود کلاس‌هایی در سطح بین‌المللی وجود دارد که بعد از گذراندن دوره آموزش فیبروز ابرو از صفر تا صد می‌توان از آن اکادمی مدرک معتبر دریافت نمود. در این دوره‌ها یک فرد مبتدی را به یک استاد بزرگ فیبروز ابرو تبدیل می‌نمایند.

آموزش فیبروز ابرو از صفر تا صد

در آکادمی فی سعی بر این است که با آموزش گام به گام و تدریجی متد فیبروز را به افراد آموزش دهند. به عبارتی آموزش فیبروز ابرو از صفر تا صد به صورت لول بندی انجام می‌گیرد. افراد با ورود به آکادمی شروع به یاد گرفتن مطالب نموده و در پایان مدرک اخذ می‌نمایند.

آموزش فیبروز ابرو از صفر تا صد

اما در ایران کلاس‌هایی که زیر نظر سازمان فنی حرفه‌ای برگزار می‌شود در چند جلسه ( تقریبا 8 جلسه ) سعی در آموزش فیبروز ابرو از صفر تا صد دارند. البته بعد از گرفتن آموزش‌های کامل از شما آزمون گرفته شده و مدرک معتبر به شما اعطا خواهد شد. چند کشوری نیز هستند که این مدرک را قبول نموده و به شما مجوز کار خواهند داد.

چه نکاتی باید بیاموزیم

اگر قصد گرفتن آموزش فیبروز ابرو  را دارید، علاوه بر اینکه باید نحوه هاشور زدن و متد کلی قرینه نمودن ابرو را یاد بگیرید بلکه باید نسبت به یافتن نسبت‌های صورت، انواع ابرو و انواع فرم صورت شناخت داشته باشید. به صورت تیتر وار آموزش‌های دریافتی شما به شکل زیر خواهد بود.

 • زیبا شناختی صورت
 • انواع ابرو
 • قرینه سازی ابرو
 • نسبت طلایی
 • هاشور ابرو
 • ابزار
 • مراقبت‌های بعد از فیبروز ابرو
 • فیبروز برای چه کسانی مضر است

 

چه نکاتی باید بیاموزیم

بهتر است درباره تمام سرتیتر آموزشی اندکی اطلاعات داشته باشید. ما در این مقاله سعی داریم شما را با مسایل کلی که در جلسات می‌آموزید آشنا نماییم. البته گرفتن آموزش از یک استاد مجرب بسیار با ارزش است اما تا زمانی که تمرین نداشته باشید نمی‌توانید تاتو کار خوبی شوید.

زیبا شناختی صورت

در آموزش فیبروز ابرو از صفر تا صد به شما آموزش داده می‌شود که انواع مدل‌های صورت را بشناسید و با توجه به آن بهترین ابرو را برای شخص انتخاب نمایید. افرادی که به شما مراجعه می‌کنند از چند دسته خارج نیستند پس شناخت آنها نباید برای شما سخت باشد. شما با توجه به پوست صورت شخص باید بهترین رنگ را از بین 5 رنگ ساخت برند فی انتخاب نمایید. در متد فیبروز ابرو اصولا تاتوکار نظر فرد را در انتخاب نوع ابرو سوال نخواهد کرد؛ اما در جزئیات می‌تواند از شخص کمک بگیرد و نظر او را جویا شود. برای مثال بلندی و یا کوتاهی ابرو البته تا جایی که به زیبایی فرد لطمه نخورد.

انواع ابرو

برانکو بابیک به کمک علم ریاضی ابروها را به 4 دسته تقسیم نمود و به هنرجوها نحوه کشیدن آنها را بروی صورت اشخاص آموزش داد. این 4 الگو شامل موارد زیر می‌شوند. در صورتی که آموزش فیبروز ابرو از صفر تا صد را می‌خواهید باید بیشترین تمرکز خود را بر این مدل‌ها  و نحوه پیاده سازی آنها قرار دهید.

زیبا شناختی صورت

 

 • مدل هاشور spine-3 یا ابرو تیغ ماهی
 • هاشور spine-5 یا ابروی آسیایی
 • هاشور spine-6 یا ابروی کلاسیک
 • هاشور upper spine یا ابروی دخترانه

تمام این مدل‌ها دارای نقطه کانونی هستند و نحوه کشیدن آنها با هم متفاوت است.

قرینه نمودن

از دلایلی که افراد ترجیه می‌دهند به فرم ابروهای خود تغییری دهند نا متقارن بودن ابروها است. اصولا یکی از ابروها نسبت به دیگری کم پشت‌تر است و یا در قسمت خاصی از ابرو مانند تاج یکی از ابروها مطابق با سلیقه فرد نیست. این هنر دست تاتو کار است که ابروهای افراد را دقیقا مانند هم فیبروز نماید. همه ما دچار خطای دید می‌شویم نمی‌توان در این مسایل ریسک نمود و به چشمانمان اعتماد کرد.

قرینه نمودن

بهتر است در زمینه قرینه سازی ابرو از ابزار آلات مرسوم استفاده نماییم تا در حق مشتری اجهافی صورت نگیرد. ابزار آلات پیشرفته زیادی برای این کار وجود دارد که مهمترین آنها خط کش دیوایدر و خط کش چسبی و مداد طراحی می‌باشد. استفاده از ابزارآلات را در آموزش فیبروز ابرو از صفر تا صد خواهید آموخت.

نسبت طلایی

استفاده از نسبت‌های طلایی برای متقارن سازی و همچنین زیباتر نمودن ابروها از نکات مهم آموزش فیبروز ابرو از صفر تا صد است. در این دوره‌ها به شما آموزش داده می‌شود که چگونه به کمک لب‌ها دم ابرو را بکشید و فاصله بین چشم‌ها به اندازه چشم‌ها چه ارتباطی دارد. تمام این نکات ریز هستند که رعایت آنها باعث ایجاد تمایز بین شما و دیگر تاتو کاران خواهد بود. کلیات را همه انجام خواهند داد. اما شما با رعایت نسبت طلایی عیوب ابرو و صورت شخص را طرف می‌نمایید و مطمئنا در کار خود موفق‌تر هستید. به وجود آوردن نسبت‌های طلایی نیز به ابزار قرینه سازی نیاز دارد.

هاشور ابرو

هاشور ابرو چیست ؟بعد از آموختن انواع مدل‌های ابرو در سبک فیبروز نوبت به آموختن نحوه‌ی اجرای آن در صورت شخص می‌رسد. این نیز جزء نکات اصلی در آموزش فیبروز ابرو از صفر تا صد است. در این مرحله نحوه قرار دادن کانون ابرو به شما آموزش داده می شود. شما به کمک ابزار شروع به کشیدن خطوط خواهید کرد.

هاشور ابرو

در اینجا آموزش خواهید دید که به چه صورتی خطوط نازک‌تر رسم کنید و خطوط کلفت‌تر را در کدام قسمت ابرو پیاده نمایید. هرچه ابرو را به سمت طبیعی‌تر شدن هدایت کنید کار شما قابل تحسین خواهد بود. کشیدن جزئیات بیشتر کمک بیشتری به طبیعی بودن ابرو می‌کند.

ابزار

در هر کاری ابزار مهم است. شما حتی در زمان آموزش فیبروز ابرو از صفر تا صد نیز نیاز به ابزار دارید تا در زمان تمرین بتوانید از آن استفاده کنید. ابزارها در متد فیبروز به دو دسته تقسیم می‌شود. دسته اول برای اندازه‌گیری به کار شما می‌آید و دسته دوم ابزار اجرا هستند که شامل قلم، سوزن و رنگ می‌شوند.

قلم این مدل از ابتدایی‌ترین مدل‌ها است. البته بد نیست بدانید امروزه قلم‌های یک بار مصرف نیز در بازار وجود دارند که از لحاظ بهداشتی توصیه می‌شود از آنها استفاده کنید. سوزن‌های فیبروز از دو دسته هستند که شما با هر کدام راحت‌تر بودید می‌توانید انتخاب کنید و هر کدام از آنها تعداد سوزن‌های متفاوتی دارند. سوزن‌ها از 12 سری شروع شده و تا 18 سری ادامه دارند. درباره رنگ نیز باید بدانید بهترین مارک کدام است و چه رنگ‌هایی دارند.

مراقبت‌های بعد از فیبروز ابرو

بعد از اجرای فیبروز ابرو باید برای افزایش ماندگاری رنگ‌ها یک سری از کارها را انجام ندهید. برای مثال نباید تا سه روز ابروهای خود را بشویید و با ترجیحا تا سه روز به حمام نروید و یا به استخر نروید.

مراقبت‌های بعد از فیبروز ابرو

ابروهای خود را مالش ندهید. از دیگر کارهایی که بهتر است تا یک هفته بعد انجام دهید استفاده از مرطوب کننده‌هایی مثل وازلین است تا پوست ابروها بلند نشود. تمام نکات جزئی‌تر در آموزش فیبروز ابرو از صفر تا صد گفته می شود. حتی یک سری کارها است که نباید قبل از فیبروز انجام دهید نیز وجود دارد که باید بدانید.

فیبروز برای چه کسانی مضر است

بهتر است در صورتی که در دوران شیردهی و یا بارداری هستید استفاده از فیبروز ابرو را تا پایان این دوره به تعویق بیاندازید. این درباره دوران پریود نیز صدق می‌کند. در کل در صورتی که هرمون‌های بدن شما در وضعیت خوبی نیستند بهتر است فیبرز ابرو انجام ندهید. افراد دیگزی که نباید فیبروز ابرو انجام دهند افرادی هستند که به رنگ‌ها حساسیت دارند. در صورتی که قبلا تاتو سنتی انجام دادید نمی‌توانید از روش فیبروز ابرو استفاده کنید. در آموزش فیبروز ابرو از صفر تا صد تمام این نکات را یاد می‌گیرید.

مدارک معتبر

بعد از اتمام دوره‌های آموزش فیبروز ابرو  می توانید مدرک معتبر اخذ نمایید و به صورت مجاز کار خود را آغاز نمایید. در صورتی که در دوره‌های اکادمی فی شرکت کرده‌اید می‌توانید مدرکی براساس دوره خود دریافت کنید.

فیبروز برای چه کسانی مضر است

در صورتی که فردی ادعا نمود از این اکادمی مدرک دارد می‌توانید نام او را در سایت معتبر کمپانی فی جستجو نمایید. در صورتی که در دوره‌های فنی حرفه‌ای شرکت نموده‌اید می‌توانید مدرک معتبری اخذ نمایید و در ایران کار خود را آغاز نمایید.

در ایران بعد از گذراندنن دوره‌های سازمان فنی و حرفه‌ای می‌توانید کار خود را آغاز نمایید. البته کسب کردن تجربه می‌توانید در کار خود مجرب شده و اعتبار کسب کنید.

 

 

آموزش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *